Набряки під очима, причини виникнення

Набряки під очима є дуже поширеною проблемою. Для початку необхідно виявити причину цієї припухлості.

Цілком можливо, що з’явилися вони через перевтому. Не слід переоцінювати свої можливості, адже всіх справ не переробиш, а організму потрібен відпочинок. Так само важливо пам’ятати, що перевтома і втома-це дві різні речі. Втома є нормальним станом на відміну від перевтоми. Вченими була сказана фраза, що втома є двигуном відновлення працездатності, а перевтома – це грань між здоров’ям і хворобою.

Ще однією причиною появи набряків під очима є перенапруження очних м’язів. Багато людей проводять дуже багато часу з різних причин за монітором комп’ютера.

одна з дуже серйозних причин є вечірки, адже в наш час практично жодна вечірка не може обійтися без алкоголю та куріння.

Часто набряки під очима зустрічаються у людей міцної статури і у тих, хто любить випити багато води перед сном. Краще всього пити якомога менше рідини перед тим, як йти спати.

Набряки під очима можуть бути результатом перебування під впливом стресів і нервів.

На превеликий жаль, набряки під очима можуть передаватися і у спадщину, але ні в якому разі не варто злитися на батьків, адже з генетикою не посперечаєшся.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *