СВІДКИ – це важливо!

свідок і свідок повинні мати почуття гумору, володіти організаторськими здібностями і умінням швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації.

Свідки повинні бути незаміжньою і неодруженим, за віком наближені до нареченого з нареченою. Вони не повинні бути родичами між собою і тим більше не повинні мати наміри , в майбутньому, вступати в шлюб. Це важливо!!! Так що входить в обов’язки свідка, давайте уточнимо.До весілля вона надає допомогу при виборі вбрання та аксесуарів для нареченої. Її задача допомогти організувати дівич-вечір, продумати і підготувати сценарій обряду викупу нареченої, взяти на себе прикраса залу.

В день весілля допомогти нареченій одягнутися і привести себе в належний вигляд до приїзду нареченого.

Вона перша зустрічає нареченого і друзів і проводить обряд викупу. А після реєстрації шлюбу згорнути рушник, на якому стояли молоді, і передати його батькам нареченого. Коли гості вітають молодят, її допомога потрібна у тому, щоб приймати букети.

На банкеті вона знаходиться завжди поруч з молодими . При необхідності допомагає ведучому весільного торжества в організації конкурсів, ігор, танців. І вона проводжає останнього гостя з свята.

Тепер підкажемо, що входить в обов’язок нареченого.

До весілля – купівля рушника лягає на його плечі, як і організація парубочого. Важливо! Якщо парубочий вечір організований на передодні весілля, свідок зобов’язаний уберегти себе і нареченого від надмірного вживання спиртного.

Узгодити з свідком головні моменти викупу, підготувати для цього обряду кілька коробок цукерок, кілька пляшок шампанського, фрукти.

В день весілля заздалегідь приїхати в будинок нареченого, допомогти в останніх передвесільні приготування, підготувати невеликий букет для нареченої. перед самою реєстрацією розстелити рушник, на який вступлять молоді. В банкетному залі ніхто з гостей не повинен бути обділений шампанським, і це теж його всевидюче око має встигнути. Продумати маршрут поїздки після реєстрації шлюбу, узгодити його з фотографом. Ну і прихопити кілька пляшок шампанського у весільну подорож по місту.

На банкеті обов’язки він ділить зі свідком, але так само стежить за тим, щоб гості не вкрали наречену. А якщо таке сталося, допомагати нареченому шукати і викуповувати!

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *