Три правила догляду за тілом

Правило №1

Правильна дієта ніколи не виключає надходження в організм необхідної кількості вуглеводів, білків і жирів. Причому, ці речовини повинні надходити не тільки в потрібній кількості, але і в постійний час.Ви завжди повинні снідати, обідати і вечеряти, причому, в певний час. На сніданок краще всього їсти кашку, на обід – нежирне м’ясо з овочевим салатом, а на вечерю – ще один салатик і рибу, бажано жирну морську.

У фруктах і овочах можна себе не обмежувати, але краще їх їсти через дві години після сніданку, обіду або вечері. І пам’ятайте, що одну половину тарілки повинні займати овочі, а іншу половину повинні розділити між собою гарнір і м’ясо. На відміну від зелені, горіхів і кисломолочних продуктів від десерту краще періодично відмовлятися. А ось від алкоголю, нікотину, газованих напоїв і смаженої їжі слід взагалі відмовитися.

Правило №2

Фізичні вправи повинні міцно увійти у ваш повсякденний побут. Ними можна займатися і вдома. Комплекс вправ крім розминки повинні включати в себе вправи на всі групи м’язів: кілька видів вправ на розвиток преса, на розвиток м’язів ніг і сідничних м’язів, вправи з гантелями та віджимання. Не забувайте про розтяжку. Особливу увагу приділяйте проблемних зон тіла. Фізичними вправами слід займатися, принаймні, три рази на тиждень.

Правило №3

Слідкуйте за шкірою тіла: харчування, зволоження, відлущування і очищення. Регулярно проводите глибоке очищення шкіри тіла за допомогою спеціального скрабу, що має більш крупні гранули, ніж у скрабу для обличчя. Для вирішення проблеми целюліту найкраще допоможе масаж. Масаж можна проводити за допомогою спеціальної щітки або застосовувати медовий масаж, для якого слід змішати мед з декількома краплями ефірного масла. Курс такого масажу – 15 днів через день.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *