Як навчитися відчувати оргазм

Не кожна жінка відчуває задоволення від сексу – це факт!

Чоловікам набагато легше отримати задоволення від статевого акту, ніж жінкам, ця особливість запрограмована в них самою природою. На жаль, з прекрасною половиною людства справи йдуть зовсім по-іншому. Під час сексу перед жінкою постає 2 ситуації: можна довіритися партнеру і чекати поки він зрозуміє, як доставити вам задоволення або ж покластися на природні інстинкти і чекати, коли все відбудеться само собою. Найкращий варіант – це діяти самій!

  • Не потрібно боятися, що не вийде. Все зовсім навпаки. Якщо прикласти до “справи” певні зусилля, а не лежати і думати, коли ж все закінчиться, то обов’язково все вийде. Головне, не зациклюватися на цьому.
  • Не потрібно ставити терміни! Не потрібно чекати і думати, от сьогодні у мене все вийде, а завтра немає, так як зірки не зійшлися. Розслабтеся! Отримаєте від процесу задоволення!
  • Вивчіть своє тіло! Немає нічого поганого в мастурбації. Виберіть зручний для вас час, коли вам ніхто не буде заважати, розслабтеся, якщо хочете, включіть музику, яка вам до душі і почніть дослідження свого тіла. У кожної дівчини або жінки безліч ерогенних зон, про які вона, може бути, і не здогадується. Ви повинні знайти їх! Ось деякі підказки: груди, шия, стегна, соски, багато жінки збуджуються від дотику до ступень. Ваше завдання визначити найбільш чутливі ерогенні місця. Не забувайте про точку G. Уявіть що-небудь дуже приємне, подумайте про можливі пестощах з партнером на лоні природи. Чим далі ви будете заходити, тим до більш сміливим діям потрібно переходити. Тут вам допоможе самий чутливий орган – клітор. Спробуйте з різних сторін поприкасаться до нього, погладжуйте, натискайте, можливо, вас порушить легке пощипування. Поекспериментуйте торкання і натискання з різною швидкістю – повільніше, швидше. Чим швидше ви вивчіть свої ерогенні точки, тим сильніше почнете відчувати оргазм, тим краще і простіше вам буде це пояснити своєму чоловікові. Такі заняття можуть тривати певну кількість часу, не робіть поспішних висновків, тут головне не кинути ці експерименти і продовжувати вивчення свого тіла.
  • найвідповідальніший крок – донесення всіх отриманих результатів” до свого партнера. У багатьох пар не особливо-то прийнято вести розмови на сексуальні теми. Але інакше не можна! Викличте свого молодого чоловіка на відверту розмову, а то він ніколи не дізнається результат ваших експериментів. Спочатку, головне не чекати “яскравого” оргазму, просто насолоджуйтеся сексом. Під час цього краще взагалі забути про всі свої проблеми, турботи, нещастях. Внесіть родзинку у ваше сексуальне життя – секс поза вдома, на природі, в ліфті, в машині. Більше ймовірність нових незабутніх відчуттів, ви швидше возбудитесь, отже, яскравіше і сильніше відчувати оргазм!

Незабаром ви відчуєте, як змінюється ваш внутрішній світ, ви змініть зовнішність, на вас більше звертатимуть увагу чоловіки! І ні в якому разі не допускайте негативних думок в свою голову під час сексу, інакше це може безжалісно “вбити” ваш майбутній оргазм.

Постарайтеся зрозуміти, якщо партнер вибрав вас для сексу, то йому-то вже ви точно подобаєтеся. Тим більше, чоловіки цінують жінок не тільки за їх зовнішній вигляд… душевний стан і внутрішній світ – набагато більш важливі і цінні якості.

Беріть найкраще від життя, не відмовляйтеся від її радощів, це нерозумно, а турбот отже вам вистачить, повірте!

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *