Як потрапити в програму «Сам собі режисер»

Однією з найбільш популярних телевізійних передач у росіян є програма «Сам собі режисер». Вона виходить в ефір вже з 1992 року і донині користується небувалою популярністю у глядачів. Така любов пояснюється тим, що учасником програми може стати будь-яка людина, адже в основі передачі лежить показ аматорського відеоматеріалу. Програму багато років веде один ведучий (а тепер вже і керівник передачі) – Олексій Лисенков. Про те, як потрапити в улюблену ми і поговоримо в цій статті.

Отже, якщо Ви вирішили потрапити на передачу “Сам собі режисер”, то визначитеся, в якій якості: учасника, глядача. Звичайно, найлегше стати просто глядачем у залі. На зйомки передачі завжди потрібні люди, які будуть виконувати необхідні дії: плескати в долоні, в певний момент сміятися, голосувати за відеоролики і вітати переможців конкурсів. Для участі у якості глядача Вам потрібно зателефонувати за контактним телефоном +7 (495) 234-52-96 і висловити своє бажання взяти участь у зйомках. Також можна надіслати заявку на електронну адресу: ssr@studio2v.ru. Це контактні дані компанії «Студія 2В», що займається виробництвом і випуском передачі “Сам собі режисер”. У відповідь на Ваш дзвінок або електронну заявку, з Вами зв’яжеться редактор програми (або менеджер) і розповість умови присутності на зйомках і подальші Ваші дії.

Так як передача “Сам собі режисер”, демонструє виключно гумористичні роликами, то, щоб стати її учасником, Вам потрібно зняти смішне відео. Постарайтеся знімати дійсно веселі і смішні речі. Найчастіше такі сюжети робляться завдяки дітям і тваринам. Більше спостерігайте за своїми дітками, їх безпосередність і наївність може стати чудовим сюжетом для програми. Ну, а домашні вихованці щодня радують нас по-справжньому веселими моментами.
Закадровую веселу озвучку, якої завжди смішна і оригінальна, роблять редактори – це і є головною особливістю даної передачі. Ваші відеоролики можуть бути зняті на відеокамеру або мобільний телефон. Відео, відзняте на кіноплівку, матеріали містить еротичні сюжети, а також будь-яке відео, яке суперечить етичним нормам (наприклад, з місць подій тощо) до участі в передачі не допускаються.
У редакції програми є певні вимоги до знятого матеріалу: він повинен бути на наступних носіях:

  • VCD (або SVCD), DVD/DV;
  • CD;
  • відеокасетах формату VHS.

Крім цього, Ви можете стати учасником передачі, якщо володієте унікальними вміннями і навичками. Спеціально для таких обдарованих і талановитих людей існує рубрика «Слабо?», де можна продемонструвати свої вміння: спортивні, музичні, творчі і т. д. Свій дар Вам також потрібно записати на відеокамеру і послати бандероллю за адресою: 12700, р. Москва, вул. Академіка Корольова, будинок 12, або вислати вкладений файл на електронну пошту передачі, зазначену вище.
Якщо Ви зареєстровані в соцмережах, тоді Ви можете потрапити в програму через участь в конкурсі від телеканалу «TV CAM» і передачі «Сам собі режисер».

Вам треба зайти на офіційну сторінку групи «В контакті» і розмістити там свій відеоматеріал. Основне правило при подачі заявки на участь – відео має бути оригінальним, мається на увазі знятим особисто автором выкладываемого сюжету. Найкращі ролики потраплять в ефір, а їх автори будуть запрошені на зйомки програми.
Якщо Вам пощастить, і Ваш сюжет стане переможцем в одній з номінацій – Вас чекає цінний приз. А якщо Ви не виграєте – не переживайте, головне – Ви доставите задоволення і піднімете настрій багатомільйонної глядацької аудиторії.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *