Як приготувати романтичну вечерю

Романтичну вечерю – справа приємне, як для хлопця, так і для дівчини. Однак до нього необхідно готуватися заздалегідь. Мова йде про людину, який буде готувати романтичну вечерю, не важливо хлопець це чи дівчина. Основну увагу необхідно приділяти зовнішньому вигляду столу і меню. Проте є і деякі дрібниці, які можуть зіпсувати вам вечір.

Що стосується меню, то у нього немає необхідності включати жирні і трудомісткі страви. Ці страви підійдуть скоріше, для якогось колективного свята, але не для романтичного вечора. Постарайтеся приготувати легкі страви, які б не особливо захаращували стіл. Взагалі, їжа не є головною метою і атрибутом вечора, це радше засіб організації вечора, ніж кінцева мета, ви ж не поїсти задумали. Меню необхідно продумати так, щоб вам як можна менше треба було йти на кухню за черговою стравою.

Сервірування столу – не мало важлива частина романтичного столу. Стіл слід накрити однотонної скатертиною, колір якої не має значення. На столі обов’язково повинні бути серветки, колір яких бажано вибрати в тон скатертини, але якщо такої можливості немає, то відмінно підійдуть білі. Не варто особливо завантажувати стіл різними стравами. Вам на двох вистачить пару трійки страв. Посуд має бути порцелянової, столові прилади бажано срібні або срібного кольору. Що стосується напоїв, то краще всього підійде для романтичного вечора шампанське, так як це самий романтичний напій. Якщо основа вашого меню солодкі страви, то слід брати напівсолодке шампанське. В інших же випадках підійде сухе або брют. Шампанське покладіть у відерце з льодом. Колір відерця повинен відповідати столових приладів. Келихи для шампанського повинні бути високі.

Романтичний стіл відмінно прикрасять квіти. Обов’язково необхідно брати живі квіти, а не штучні, але потрібно знати міру. Занадто багато кольорів може, і справлять враження на дівчину, але будуть захаращувати ваш стіл. Краще поставити у вазу одну-три червоні троянди. Цього вистачить на всі 100 відсотків.

Ну а найголовніше залежить від вас. Налаштуйтеся на романтичну обстановку, розслабтеся, включите класичну музику і насолоджуйтесь ввечері.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *