Як розтягнути м’язи

Розтяжка м’язів – це перше, з чого починається будь-яка тренування. Розтяжка м’язів потрібна для поліпшення їх еластичності. Удосконалюється координація руху, ймовірність розтягування і травм знижується.

Перша вправа.

Лежачи на спині, зігніть коліна, ступні поставте на підлогу паралельно один одному. Підніміть праву ногу і плавно притягивайте її до тулуба. Зафіксуйте в крайньому положенні на декілька секунд. Потім в такому ж положенні дотягніться руками до п’яти. Повторіть вправу для лівої ноги.

Друга вправа.

Тримайтесь однією рукою за стіну. Спина пряма, коліна разом. Зігніть праву ногу в коліні і вільною рукою притягивайте ступню до сідниць. Зафіксуйте положення на кілька секунд. Повторіть вправу для лівої ноги, тримаючись за стіну іншою рукою.

Третя вправа.

Лежачи на спині, зігніть ноги і щільно притисніть їх до тулуба. Спину від підлоги не відривайте. Зафіксуйте це положення на деякий час.

Четверта вправа.

Зіпріться витягнутими руками за стіну. Праву ногу поставте приблизно на півметра від стіни, а ліву на півметра позаду правої ноги. Притискайте п’яти до підлоги і виконуйте нахили вперед. Потім поміняйте ноги місцями і повторіть вправу.

П’ята вправа.

Закиньте ліву руку за голову і потягніться пензлем до середини спини. Іншою рукою обхопіть лікоть і тягніть його в напрямку до голови. Виконуйте нахили вправо. Повторіть вправу для іншої руки.

Шосте вправу.

З’єднайте руки в замок за спиною і тягніться грудьми вперед.

Сьома вправа.

Витягніть руки вперед і зімкніть їх в замок. Нахиліть голову вперед, потягніться і зафіксуйте це положення на кілька секунд.

Заняття спортом приносять користь всьому організму в цілому. Не лінуйтеся виконувати розтяжку м’язів перед тренуваннями. Докладені зусилля обов’язково принесуть користь. Зменшується ризик розвитку багатьох захворювань, ефективно запобігають стреси. Займайтеся спортом із задоволенням. Залучайте до тренувань всю сім’ю. Гарний настрій і заряд бадьорості на довге життя вам забезпечені.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *