Як швидко накачати ноги

Одні з найбільш швидкозростаючих м’язів – це м’язи ніг. Це означає, що будівництво буде не таким складним, як будівництво інших м’язів. Проте все одно доведеться бути цілеспрямованим і докласти максимум зусиль.

Щоб швидко накачати ноги, вправи необхідно виконувати регулярно – зокрема, виконувати присідання, змушують трудиться кожен м’яз. Якщо ви об’єднаєте регулярні присідання з іншими вправами, ви будете здивовані тим, як швидко м’язи ніг ростуть.

Ви можете зробити різноманітні вправи – такі як:

  1. Тривала прогулянка в швидкому темпі з приводу і без приводу – це найкращий спосіб змусити рости м’язи ніг. І не сідайте в авто, якщо вам потрібно молоко в найближчому супермаркеті.
  2. Почніть бігати або грати у футбол. Біг на довгі дистанції і футбольні матчі чудово підходять для побудови м’язи ніг. Футбол або біг протягом 30 хвилин – прекрасна вправа для швидкого росту м’язів.
  3. Освойте стаціонарний велосипед. Енергійне, сервіс крутіння педалей кілька разів в тиждень (бажано з інструктором) буде змушувати працювати м’язи – квадрацикли і підколінні сухожилля.
  4. Знайдіть час, щоб зробити вправи для м’язів гомілки і литкових м’язів. Потрібно всього лише знайти сходинку, нерівну поверхню, або використовувати степпінг блок в тренажерному залі. Необхідно встати на таку поверхню тільки на кінчики пальців (навшпиньки). П’яти повинні висіти. Руки впираються в стіну для рівноваги. Піднімаємося вгору, вниз.
  5. За допомогою тренажерів тренажерного залу, робимо вправи на згинання розгинання ніг, і на їх розширення.
  6. Випади примушують працювати кожну м’яз, якщо все зроблено правильно. Це вправа важко зразу робити правильно, тому потрібно звернутися за допомогою в тренажерний зал або шукати візуальних демонстрацій в Інтернеті. Завжди тримайте коліно на 90 градусів у випаді. Необхідно пам’ятати, що можна отримати травму, якщо виставляти коліно за пальці ніг.

Виконуючи регулярно дані вправи, необхідно врахувати те, що швидкість росту м’язів буде залежати від обміну речовин і типу статури.

Якщо ви ставитеся до ектоморфу, то ваша м’язова маса буде зростати повільніше. Людина, що відноситься до мезоморфному типу, нарощує м’язи набагато швидше. Як правило, жінки з пишними формами, схожими на пісочний годинник потрапляють саме під категорію.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *