Як стильно одягнутися в школу

З такою проблемою стикаються всі модні хлопчики і дівчатка. Як же виділитися серед натовпу, коли у всіх навіть форма однакова? А там де її немає, змушують носити чорний низ, білий верх. От халепа! Модні матусі теж переживають з-за цього і тим самим наводять паніку на своїх дітей. Але вихід є з будь-яких ситуацій.

Якщо Вас так лякає жахлива форма, зшита на замовлення – забудьте про неї! І купіть гарний модний костюм такого ж кольору. Нічого страшного не трапиться, якщо ви трохи поміняєте фасон спідниці або піджака. Краще вибирати темно-синій колір, він зараз актуальне для офісів.

Якщо ж для Вас цього не достатньо і змінити фасон – це занадто дрібно, то можна замінити спідницю і блузку суворим сукнею до колін, тоді вже Ваші зміни точно помітять і ніхто не знає, як на них відреагує завуч школи.

Звичайно, Ви не будете вічно ходити в одному костюмі. Урізноманітнити свій зовнішній вигляд – це непогано, а навіть дуже добре. Тому прикупити парочку різних блузок, але не сильно виділяються. Можна повністю змінити костюм, але це для тих, хто може вільно розпоряджатись фінансами, а часто, щоб трохи заощадити батьки вибирають для дітей пару різних спідниць або блузок. До речі, не потрібно забувати про брюках, тому що взимку Ви без них не впораєтеся, щоб там не говорила адміністрація школи – не слухайте їх і не дозволяйте дитині ходити цілий рік у спідниці!

Як вже було сказано про сукню, можна додати пару слів і про сарафані. Якщо ви придбаєте сарафан на бретельках, але не яскравих відтінків, а такого ж суворого стилю, доповнивши його жакетом. Вийде цілком собі такий діловий стиль.

Дуже багато залежить від строгості завуча школи. Якщо він не дозволяє навіть шкарпетки іншого кольору носити, то з такими змінами у Вас можуть бути великі проблеми. А якщо все в порядку, то можна навіть змінити сорочки жіночі та блузки.

Бажано купувати речі відповідні за кольором, тоді у Вас буде набагато більше вибору для поєднання одягу.

до Речі, останнім часом дуже модно носити дівчатам краватка – це додає особливий шарм, так і оригінально.

Так, безсумнівно, хлопцям не доводиться переживати на цю тему. Їм достатньо пару пуловерів, пару штанів, жакет і піджак. Їм не потрібні зміни. Але їх стиль теж можна трохи завуалювати, доповнити діловий костюм з краваткою, як роблять це у великих офісних компаніях.

Але, безумовно, шкільний костюм повинен залишатися зручним!

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *