Як вести садово-городні роботи в липні

У липні дозрівають овочі, і настає час їх головного збору. Городники зі стажем можуть допомогти рослинам дозріти раніше, щоб вони дали урожай.

Помідори слід пасинкувати (на шпынек), видаляти пагони плодоносних верхівок, зайві квітки. Полегшений, таким чином кущ томату, всі свої поживні речовини направить на плоди. В першу чергу необхідно зробити прищіпку високим сортів томатів (їх ще називають коловыми сортообразцами).

Корисно повертати плоди помідорів до сонця, але робити це потрібно дуже обережно. Це допоможе помідорів дозріти швидше. Для цього необхідно підставляти під кущі, приготовані рогульки, піднімаючи гілки з плодами вище. Важливо, щоб плоди не торкалися землі.

В липні, потрібно підв’язувати знову, швидко розвиваються стебла до шпалер та кілків. Як правило, ця робота проводиться одночасно.

В липні, пора формування рослин огірків. Стебла слід підв’язати до опори, самоопылить огірковий колір. Це все сприяє підвищенню врожайності. Якщо виявлено вогнища борошнистої роси, необхідно вчасно видалити хворі листя, це запобігатиме поширенню хвороби на здорові рослини. Всі хворі листя слід скласти в відро і залити мідним купоросом.

При широкому поширенні хвороби на огірках, необхідно обприскати їх колоїдної сіркою. Готується вона з розрахунку на 10 літрів води – від 30 до 50 грамів колоїдної сірки. Деякі використовують для такої процедури коров’ячий коров’як, розчинений у воді з розрахунку: на 10 частин води – 3-4 частини коров’яку. Перед обприскуванням слід процідити.

Багато використовують вільні ділянки землі для літніх посівів, в першу чергу повторну посадку редиски, а також зелені кропу, салату та інші, швидкорослі культури.

Редис необхідно висаджувати в пухкі, родючі і зволожені грунти. У землі має бути азот, в достатній кількості. Насіння для повторного посіву, слід відбирати великі і свіжі. Найкраще садити після викопування раннього картоплі, а також, після шпинату, салату, кропу, огіркової трави і деяких інших.

Під повторну посадку кропу, необхідно підготувати ділянку з легкої і добре заправленої землею. Місце потрібно вибирати затінене.

Висаджують і літні сорти салатів. Вони не бояться сонця і спеки. Їм не загрожує раннє стебелевание.

Також, в липневі дні потрібно встигнути посіяти багаторічні: цибуля-бутун, щавель, цибулю та інші культури.

Тлумачні городники встигають все робити вчасно і отримати до столу другий урожай.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *