Як вибрати боулінг-клуб

При наближенні вихідних завжди гостро встає питання – як і де їх провести? Боулінг став одним з улюблених розваг і дорослих, і дітей. Для правильного вибору боулінг-клубу Ви повинні визначитися з метою, з якою йдете відпочивати: чи це просто гра для задоволення, довгоочікувана зустріч з друзями, святкування Дня Народження або можливість порадувати дитину новою розвагою. Залежно від мети походу Вам потрібно орієнтуватися на ті чи інші послуги, що надаються боулінг-клубом: розважальні програми, звукове та світлове обладнання, інтер’єр, наявність танцполу, ресторанів, великих плазмових екранів для перегляду спортивних програм, кількість ігрових доріжок, дитячих доріжок і багато іншого.

Щоб з’ясувати всі ці моменти, Ви повинні зателефонувати в боулінг-клуб. На цьому етапі вже можна буде судити про репутацію закладу – Вам повинні чемно представитися і запитати, чим можуть допомогти. Якщо Вам докладно відповіли на всі Ваші питання, і докладно роз’яснили всі специфічні терміни, то можна бути впевненим, що рівень обслуговування даного боулінг-клубу на високому рівні.

Наступний критерій вибору – це цінова політика боулінг-клубу. Зазвичай вартість гри в боулінг однакова у всіх закладах по місту. Якщо в одному з клубів ціни істотно нижче, то, швидше за все, з метою залучення нових клієнтів, клуб проводить акцію. З одного боку, якщо Ви хочете заощадити, можна скористатися такими акціями, а з іншого, є побоювання, що Вам буде важко знайти вільну доріжку з-за великої кількості народу, і доведеться деякий час провести в нестерпному очікуванні своєї черги. Щоб цього уникнути, заздалегідь зателефонуйте в клуб і забронюйте на своє ім’я доріжку.

Якщо Вас цікавить саме гра в боулінг, то вибирайте спеціалізований заклад, не поєднане з нічним клубом, тоді Ви потрапите в атмосферу спортивної гри, а не накурену шумного гама. Заклади, де вітаються сигарети і алкоголь, більше орієнтовані на роботу клубу, а не на гру у боулінг.

Прийшовши в боулінг-клуб, Вас повинні зустріти вже на порозі і поцікавитися, яка мета Вашого приходу, новачок Ви в грі, або вже досвідчений гравець. Якщо у Вас мало досвіду, то адміністратор клубу повинен підказати Вам правила гри, допомогти вибрати взуття і куля для гри, тобто проявити максимум уваги.

Для походу в боулінг-клуб з дітьми, уважно і детально вивчіть послуги, що надаються закладом. У ньому повинен бути дитячий куточок, оснащений різними гірками або сухими басейнами, спеціальні дитячі доріжки (вони оснащені висувними бортиками, не дозволяють катитися кулі за межі доріжки, тобто кулі завжди будуть досягати мети – збивати кеглі). Буде чудово, якщо в клубі є інструктор, який навчить дитину правильній грі. Приходити в боулінг-клуб з дітьми краще в денний час, коли відвідувачів небагато, це дозволить комфортно провести час, без зайвої суєти і штовханини.

У цінують свою репутацію боулінг-клубів, є своя система знижок, яка здійснюється у вигляді купонів або персональних дисконтних карт. Щоб придбати таку картку, спочатку подумайте і прорахуйте – окупитися вона, як часто Ви будете відвідувати цей заклад. Якщо Ви будете ходити туди один раз в місяць, то необхідності в такій карті немає.

Пам’ятайте, що хороший заклад зробить все, щоб відвідувач став їхнім постійним клієнтом – це і ввічливе, обслуговування на високому рівні, чистота і порядок в закладі, а головне, виконання всіх завяленных послуг в рекламі.

Варто почитати: