Як вибрати домашній халат

Домашній халат, напевно, є у всіх – у такому одязі по хаті ходять не тільки домогосподарки, але і діти, і представники сильної статі. Можна сказати, що халат – це універсальна домашній одяг, в якій можна не тільки виконувати домашні справи, але й відпочивати. При правильному виборі домашнього халата в ньому не соромно і “вийти в світ” – звичайно, у магазин у ньому не ходять, але ось сходити до сусідів за сіллю цілком допустимо. Але далеко не всі знають, що те, наскільки ваш домашній халат буде для вас зручний і практичний у використанні, залежить від його правильного вибору. Як же грамотно вибирати домашній халат? Як виявилося, навіть в цій справі є свої тонкощі – так давайте їх розглянемо докладніше.

Перш ніж відправлятися в магазин за халатом, визначитеся, коли ви його плануєте носити. Якщо ви вирішили придбати халат для щоденної шкарпетки, то дивіться на його фасон – найбільш зручним у цьому випадку буде халат, має рукава середньої довжини. Це дозволить вам виконувати домашні обов’язки, не підвертаючих мешающиеся рукава. Халат, в якому ви збираєтеся ходити по будинку щодня, також не повинен бути занадто довгим, інакше переміщатися в ньому вам буде не зовсім зручно.

В гардеробі більшості людей є, як правило, декілька моделей халатів, одним з яких є банний. Роблячи вибір банного халата, зверніть свою увагу на махрові халати, які дуже затишні і швидко зігріють вас після прийому водних процедур. Але, на жаль, не всі махрові халати добре вбирають вологу. Щоб ваш халат не мав такого недоліку, при його покупці зверніть свою увагу на склад тканини, з якої виготовлена сподобалася вам модель. Бажано, щоб у його складі були рослинні волокна – бамбук, соя або алое віра. Оптимальним поєднанням рослинних волокон бавовни в якісному махровому халаті вважається наступне співвідношення – 30% рослинних волокон і 70% бавовни.

Ворсинки махрового халата не повинні бути занадто довгими, інакше такий виріб не прослужить вам довго. Прийнятною довжиною ворсинок у хорошого махрового халата прийнято вважати довжину в 5 мм.

Визначившись з призначенням вашої майбутньої покупки, подумайте про колір вашого домашнього халата. Занадто яскраві і великі малюнки, які непогано виглядають на магазинної вішалці, при носінні в силу своєї забарвлення вас швидко втомлять. До того ж, і вашим близьким навряд чи сподобається постійно бачити вас в халаті з незграбним малюнком. Як стверджують психологи, дуже химерні домашнього одягу мотиви здатні несвідомо викликати роздратування у тих, хто знаходиться поруч з вами, тому, перш ніж купувати таку надто яскраву модель, подумайте про ваших родичів.

Здавалося б, оптимальним виходом з такого становища може вважатися купівля однотонного халата. Це дійсно так, але і тут є свої нюанси – якщо ви маєте намір виконувати в халаті всю роботу по дому, то вам навряд чи можна рекомендувати халати світлих відтінків, які доведеться часто прати.

Однотонний темний халат теж має свої мінуси. По-перше, похмурі відтінки домашнього одягу не додаватимуть вам радості, а по-друге, якщо у вашому будинку є домашні тварини, то їх шерсть на темному халаті буде добре видно.

Виходячи з цього, можна рекомендувати купувати одноколірні халати ваших улюблених кольорів – наприклад, зеленого, синього, жовтого чи червоного. Як варіант, ви можете розглянути об’єднані халати, в яких малюнок підібраний по колірній гаммі і не дуже впадає в очі.

Непогано, якщо у вашому домашньому гардеробі буде кілька різних халатів, які б ви могли змінювати в залежності від занять і вашого настрою.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *