Як вибрати електропіч для сауни і лазні

Більшість власників заміських будинків не обмежуються облаштуванням ванної кімнати, вони будують лазню або сауну, адже що може бути краще, ніж сходити попаритися після важкого трудового тижня. Сучасне обладнання для лазень і саун, таке як електропіч (кам’янка), дозволяє влаштувати парну навіть у житловому приміщенні. Кам’янки ефективні, зручні і функціональні. Вибір такої печі завдання не з легких, тому постараємося допомогти вам у цьому питанні.

 • Легкість в управлінні.
 • Пожежна безпека.
 • Можливість регулювання температури.
 • Можливість обігріву великих площ без втрати ККД.
 • При використанні низьких температур не спалює в приміщенні кисень.
 • Швидко нагріває сауну до потрібної температури.
 • Володіють економним витратою електроенергії.

Конструкція електрокам’янки дозволяє захистити електронагрівач від попадання вологи, а наявність каменів забезпечує створення вологого пара, і акумулює тепло.

 • Потужність є однією з найважливіших характеристик, при виборі такого роду техніки. Потужність печі залежить не тільки від розміру парилки, але і ще від декількох нюансів. Якщо в парильні одна зі стін є зовнішньою, є велика двері або вікно, то розрахунок виробляємо за формулою 1,5 кВт на 1 м³ приміщення і отриману цифру збільшуємо на 30%. При такому розрахунку піч буде працювати без перевантажень і забезпечить рівномірну і комфортну температуру в парильні. Зовсім не доцільно економити на потужності кам’янки.
 • Дизайн і розміри печей радують своєю різноманітністю. При виборі варто звернути увагу не тільки на колір обробки, але і розмір відсіку для каменів, адже чим більше каменів поміститься в кам’янку, тим довше збережеться тепло в приміщенні. Розмір печі зовсім не впливає на її потужність, зараз є маса компактних кам’янок з дуже високою потужністю, тому при виборі орієнтуйтеся на свої побажання. Завдяки різноманітності вибору можна підібрати піч підходить особисто для вашого інтер’єру сауни.

 1. Обов’язково використовуйте оригінальні камені для конкретної марки печі і періодично перевіряйте їх на наявність тріщин.
 2. Камені укладаються вільно достатньою для циркуляції повітря.
 3. При першому використання встановлюйте невелику температуру.
 4. Періодично проводьте перевірку сауни і вчасно усувайте несправності.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *