Як вибрати кулю для боулінгу, який куля для боулінгу вибрати

Гра боулінг відома з давніх часів. У розкопках стародавніх країн були виявлені кеглі і кульки, зроблені з каменю. Зараз для боулінгу використовуються кулі різної ваги і 10 кеглів.

В даний час боулінг дуже популярна гра. У всьому світі ця гра має шанувальників, як на професійному, так і на аматорському рівні. Адже боулінг це професійний вид спорту і прекрасний спосіб провести родинне дозвілля для всієї родини.

Кулі, які використовують для боулінгу, бувають каучукові, пластикові, уретанові, проактивні та реактивні. Для новачків краще всього підходять каучукові кулі. Саме вони найкраще піддаються контролю.

Куля складається з ядра і покриття. Для професійного боулінгу використовують кулі з ваговим блоком, оточеним під заливку. Саме ваговій блок впливає на траєкторію руху кулі. Ваговий блок може бути довільної форми. Для звичайного боулінгу використовуються кулі з однорідної структури.

Куля для боулінгу має декілька особливостей. До складу матеріалу, з якого виготовлені кулі для боулінгу не входить метал. Пустоти всередині кулі бути не повинно. Розмір кулі трохи більше 21 див. найважчий куля для боулінгу досягає 16 фунтів, тобто близько 7 кілограм. Діаметр кулі повинен бути однаковим по всіх осях. Поверхня кулі повинна бути гладкою, єдине, що допускається це отвори для пальців, за допомогою яких і захоплюють кулю.

При грі в боулінг вважається, що важкою кулею легше управляти, ніж більш легким. Зазвичай вибирають куля вагою 1/10 ваги гравця. Підібрати оптимальний кулю можна наступним чином, візьміть кулю в кисть і спробуйте протримати його на витягнутій руці не менше 5 секунд. Якщо при цьому болі в м’язах не відчувається, значить, куля такої ваги вам буде зручно контролювати під час гри.

Існують і спеціальні дитячі кулі для боулінгу. Їх вага не більше 9 фунтів. Жінкам рекомендується вибирати кулі вагою не більше 12 фунтів.

Перед початком гри спробуйте кілька куль на вагу, у звичайно підсумку ви підберете підходящий по вазі куля, якою будемо зручно грати.

Для початківців любителів боулінгу існує безліч посібників, в яких буде докладно розказано тактика гри і правильне положення корпусу. На практиці ви можете самостійно випробувати всі способи. Через деякий час ви придбаєте навички гри і самостійно дізнаєтеся про всі тонкощі і хитрощі її стратегії.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *