Як вибрати подарунок, який подарунок вибрати

дуже приємно отримувати Подарунки кожній людині. А як приємно їх дарувати! Але подарунок повинен бути підібраний добре, а не просто купити перше, що потрапить під руку і вручити це людині. Адже до кожної людини потрібен свій окремий підхід.

Важливим чинником, який необхідно враховувати при виборі подарунка, це психологічна сторона людини. Так, на думку психологів, люди діляться на візуалів, аудіалів і кінестетиків, і залежно від цих категорій подарунки будуть різними.

  • Аудіали, здебільшого, сприймають інформацію на слух. Те ж саме відбувається з ними і в ситуації з подарунками. Їм буде доцільно подарувати аудіо програвач, музичну шкатулку або що-небудь таке, що буде радувати слух.
  • Візуали, як правило, звертають основну свою увагу на зовнішній вигляд подарунка. Головним чином вам необхідно приділити велику увагу до етикетці подарунка. Упакуйте його в кольорову фольгу і загорніть бант. Так само, для візуалів відмінним подарунком буде картина, або щось в цьому дусі.
  • Кінестетики всі звикли відчувати на дотик, для цієї категорії відмінним подарунком будуть м’які іграшки.

Вибрати подарунок, в принципі, легко. Головне визначитися з інтересами людини і його психологічною категорією, а також робити подарунок з душею, від чистого серця. І тоді ваш подарунок буде бажаємо.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *