Як вибрати тренажер, який тренажер вибрати

Людям не просто треба, але й необхідно час від часу займатися фізкультурою, виконувати якісь фізичні вправи – це добре позначитися не тільки на вашій фігурі, але і, зрозуміло, на здоров’я. Але не у кожного з нас сьогодні є можливість відвідувати фітнес-клуби, тренажерні зали або просто виходити на ранкову пробіжку, в кінці кінців. І саме в таких випадках нас може виручити домашні тренажери, які можуть з успіхом замінити заняття у спортивних залах – до того ж, вони і економлять наш час.

Але перш ніж почати заняття на тренажері, потрібно його спочатку, звичайно ж, купити, а ще й правильно обрати. І саме про це наша стаття – про те, як правильно вибирати тренажери для занять вдома.

  • для початку вам необхідно визначитися, для якої мети ви купуєте тренажер? Точніше: яку саме частину свого тіла ви хочете змінити, «підтягнути» за допомогою занять на цьому тренажері? Тому що існує різні тренажери, які тренують різні м’язи нашого тіла. Наприклад, є такі, які качають ноги, інші – прес, а треті – і все тіло відразу.
  • Звертайте увагу на ті тренажери, заняття на яких вам будуть не тільки приносити користь, але і від яких ви будете відчувати хоч якесь задоволення, а не просто виконувати через силу. Тому що чим більші вам подобаються вправи, які ви виконуєте, тим частіше ви і будете займатися на тренажері.

  • Не варто випускати з уваги і бюджет, відкладений на придбання тренажера: деякі можуть викласти досить велику суму, на яку можна купити і дорогий тренажер, а інші не можуть собі цього дозволити. Саме тому, подумайте, чи вам потрібні будуть ці різні датчики, таймери та секундоміри, які встановлюються на багато тренажери. Користі вони практично не несуть, зате, безумовно, ціну за них підвищують.

  • Якщо тренажер, який ви збираєтеся купувати, бачите в перший раз і не дуже обізнані про нього, його можливості і функції, краще гарненько розпитайте продавця про товар. Нехай розповість вам, як займатися на ньому, на які частини тіла впливають заняття на цьому тренажері і т. д. Також і дізнайтеся про те, як зберігати цей тренажер, велика у нього гарантія.

Вибравши потрібний тренажер для занять, ви точно не пошкодуєте про його купівлю, а от якщо купите не той – то ви і викинете гроші на вітер, і просто займете зайве місце у своїй квартирі ще однією непотрібною річчю.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *