Як займатися спортом вдома

Для регулярних занять спортом зовсім не обов’язково ходити у фітнес-клубах. Крім того, у домашніх занять спортом є важливі переваги: це економія вашого часу та грошей, які необхідні для поїздок в спортивні зали; так і домашні заняття спортом є ідеальним варіантом для тих людей, яким до вподоби займатися спортом при сторонніх, в оточенні людей. Ваша самоорганізація підніметься на сходинку вгору, при включенні регулярних фізичних навантажень у графік повсякденному житті. Отже, як же організувати спортивні заняття на дому?

Допомога друзів

Можна вибрати варіант занять з яким-небудь іншому, що володіє досвідом спортивних занять. Можна разом зайнятися пілатесом або йогою, що допоможе увійти в новий динамічний режим. Вас буде надихати і мотивувати живий приклад, так і методику вправ освоїти буде легше. Це тимчасова міра, згодом ви можете продовжити заняття самостійно, коли необхідність в мотивації і підказках відпаде. Ваш друг або хтось з дітей обов’язково відгукнуться на прохання позайматися разом з вами. Ви напевно отримаєте підтримку, ваше позитивне починання не залишиться не почутим.

Урок від майстра

Для самостійних занять спортом є також відеокурси. Вони знаходяться в мережі величезній безлічі, їх можна завантажити абсолютно безкоштовно. До них відносяться заняття йогою, аеробікою, силовими вправами, пілатесом, стрип-пластикою, дэнсом. Будь-які уроки на відео ви знайдете без всякого праці. Для початку потрібно уважно переглянути програму. Якщо ви переконалися, що ваш рівень підготовки цілком дозволяє вам виконати цей комплекс вправ, можете приступати до практичних занять. Потрібно також подбати про придбання відповідного спортивного інвентарю (гантелей, бодібару тощо). Замість гантелей можна використовувати пляшки, наповнені водою.

Для придбання інвентарю скористайтеся послугами Інтернет-магазинів. Там і ціни нижчі, і товари не гірше.

Плавання поодинці

Для занять спортом може бути використана і власна програма занять, скласти яку можна теж за підказками в Інтернеті. Головне, зрозуміти, чого ви хочете від своїх занять – підтяжки сідниць, опрацювання трицепсів, довантаження преса. Для кожної групи м’язів є спеціальні вправи.

Займайтеся регулярно. Ваш успіх залежить від цього. Спочатку два рази в тиждень по годині, поступово збільшуючи час і навантаження.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *