Як знайти спільну мову з дитиною

З кожним днем все більше актуальності набуває проблема, з якою стикаються багато батьків. А саме брак часу для спілкування зі своїми дітьми. Робота і домашні турботи забирають стільки сил і часу їх просто не залишається для того щоб пограти або просто поговорити про що-небудь з власною дитиною. І це може призвести до серйозних наслідків у майбутньому. З часом діти стають старшими і так само починають віддалятися від своїх батьків. Причина в тому, що у них змінюються інтереси, пріоритети, та й ритм життя настільки швидкий, що потрібно не відставати від нього. І саме тому незабаром діти і батьки просто припиняють один одного розуміти. Начебто і говорять на одній мові, і рідні один одному люди, але вони просто не чують і не розуміють один одного.

для того щоб цього не сталося і між вами і вашими дітьми не з’явилася величезна прірва потрібно вже зараз починати щось робити з цією ситуацією. А саме приділяти більше уваги своїм чадам. Спосіб поспілкуватися з дитиною, можна вибрати будь-який, починаючи від простих прогулянок і закінчуючи пропозицією навчити якимось домашнім навичкам. Проте найбільш ефективним і поширеним способом проведення часу, як для батьків, так і для дітей є гра.

  • Намагайтеся частіше грати зі своїми дітьми, при цьому можна не просто грати, а навчати чого-небудь дитини за коштами гри. Адже саме під час цього заняття дитина може краще і швидше ввібрати всю інформацію, яку він отримає і таким чином він зможе навчитися багато чому новому. Крім звичайних рухливих ігор, є так само настільні ігри, які не менш сильно можуть згуртувати вас з вашими дітьми. Крім цього настільні ігри добре сприяють розвитку творчих здібностей і логіки дитини.

  • Прикладом настільних ігор є сімейна гра, яка називається карти уно. Процес такої гри не тільки захоплюючим, але й досить простим. Саме тому вона подобається як дорослим, так і дітям. Завдяки цій грі ваша дитина зможе потренувати свою уважність, зібраність, а так само математичні навички. Однак не тільки дитина може потренувати всі ці навички, але також і батьки. Їм так само піде на користь покращення уважності й зібраності. Крім цього ці карти є дуже компактними, тому ви можете брати їх куди завгодно, на пікнік, в подорож або в гості.
  • Якщо ж ваша дитина більше любить рухливі ігри, то вам підійде популярна у всьому світі гра, яка називається твістер. Ця гра досить легка і рухлива. Вона зможе згуртувати вашу сім’ю в прямому і переносному сенсі слова. Однак все-таки треба бути акуратніше під час цієї гри. Тому що падіння під час неї іноді буває неминуче і вам потрібно навчитися робити це правильно, щоб нічого не пошкодити ні собі, ні дітям. За допомогою даної гри дитина зможе відчувати тіло, контролюючи при цьому свої рухи. Вона так само досить компактна і її можна брати з собою, коли ви вирішите відправитися всією сім’єю на відпочинок на природі чи просто в гості.

– Яку гру ви не вибрали, головне-це грати в неї всією родиною. Під час гри ви можете паралельно обговорити як справи у ваших дітей і поговорити з ними на різні теми. Таким чином, ви будете приділяти достатньо уваги своїм дітям. Вони не будуть відчувати себе непотрібними.

А ви будете знати як справи у ваших дітей, про що вони думають і мріють, чого хочуть і до чого прагнуть. І от коли ваші діти вже стануть дорослими, між вами не буде прірви. Тому що у вас завжди буде можливість, згадати як було весело, коли ви всією сім’єю грали в ігри.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *