Як зробити сюрприз для коханої

На перший погляд, здається, що сюрпризи люблять тільки жінки. Але це зовсім не так – представники сильної статі теж зовсім не проти сюрпризів, особливо, якщо вони придумані і втілені в життя їх коханою жінкою. Але, на жаль, далеко не всі жінки роблять своїм коханим чоловікам сюрпризи, помилково вважаючи, що для цього необхідно затратити багато матеріальних коштів або часу. Але це зовсім не так – оригінальний і приємний сюрприз може взагалі нічого не коштувати, крім витраченого часу на його підготовку. Давайте розглянемо варіанти таких сюрпризів – можливо, що серед них і буде той, який підійде для вашого молодої людини.

Наприклад, ви можете написати вашому обранцеві ніжне лист. Швидше за все, всі відразу подумали про електронне послання, які, як раз, і не варто писати. Напишіть саме звичайний лист, для якого вам всього лише знадобиться папір і ручка. Про що ви будете писати? Звичайно, про свої почуття, про те, як ви будете разом відпочивати, виховувати ваших дітей або, наприклад, зустрічати старість. Безумовно, про старості все ж краще писати в жартівливій формі, інакше ваше послання буде носити трохи сумний відтінок. Але, найголовніше – такий лист буде для вашого улюбленого чоловіка не тільки несподіваним, але приємним сюрпризом.

Якщо у вас є така можливість, запросіть до вас в гості його батьків. Причому, зробіть це в таємниці від вашого обранця і без жодного на те приводу. Уявіть його здивування, коли він повернеться з роботи і побачить вас в оточенні самих близьких для нього людей. Звичайно, це сюрприз теж буде для нього дуже приємний.

Якщо ваш чоловік, наприклад, любить футбол, а ви завжди бурчіть, коли він дивиться його по телевізору, то напевно буде сюрпризом квитки на стадіон на матч його улюбленої команди, особливо, якщо їх буде два, і ви складете йому компанію. Звичайно, якщо ви зовсім не любите футбол, ви можете і не ходити з ним на стадіон – нехай ваш коханий чоловік уболіватиме за свою команду в парі зі своїм кращим другом, який теж є фанатом футболу.

Кожен з нас може знайти час і подзвонити на радіо, щоб зізнатися своєму хлопцеві в любові і замовити для нього його улюблену пісню. Але далеко не кожен з нас це робить, хоча це взагалі не потребує матеріальних витрат – для цього потрібно лише ваше бажання. Не полінуйтеся і зателефонуйте на радіо – нехай ім’я вашого улюбленого людини прозвучить в ефірі. А якщо ви ще і замовте пісню, яка буде нагадувати йому про романтичні моменти вашого життя, то йому буде ще приємніше, і він запам’ятає цей сюрприз надовго.

Любителю спорту можна піднести сюрприз у вигляді додаткового пакету спортивних програм. Причому, цей сюрприз, на відміну від багатьох інших, буде, можна сказати, «довгограючим». Кожен раз, коли ваш коханий чоловік буде включати оплачені вами спортивні канали, він буде згадувати ваш приємний для нього презент. Але цей сюрприз, звичайно ж, вимагає певного вкладення грошей, що можна назвати його недоліком.

Якщо ви хоча б трохи розумієте, як можна створити сайт – створіть її. Зараз це можна зробити не тільки безкоштовно, але і швидко. Викладіть там ваші спільні фотографії, улюблені пісні і відео і відправте вашій коханій людині посилання на цей сайт.

Чоловіки, як це не дивно, теж сентиментальні, хоча вони і не люблять це показувати. В силу цього, якщо для вас це матеріально не важко, замовте для вашого обранця феєрверк. Стійте з ним поруч і шепчите йому у цей час слова любові – йому буде приємно.

Чоловікові, який любить багато читати, можна подарувати книгу. Але нехай це буде не просто книга, а книга, яку ви помістіть заздалегідь підготовлені листочки. А на них ви напишіть, чому ви так сильно любите вашого обранця. Постарайтеся вказати всі його достоїнства – чим більше в цьому списку буде пунктів, тим сильніше йому сподобається такий сюрприз.

І, нарешті, останній і, мабуть, самий легкий варіант сюрприз для коханої – це листочки, на яких ви напишіть визнання в любові і ніжні слова. Але не потрібно давати такі листочки вашій молодій людині в руки – розкладіть їх по кишені його штанів, полиць з його одягом, ящики його столу. Нехай він знаходить їх поступово, і, при кожному їх виявленні, відчуває до вас відповідні почуття.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *