Які бувають види поцілунків

Романтичні відносини частіше всього асоціюються з молодістю і закоханістю. Побачення, квіти і поцілунки – невід’ємна частина романтики, про яку так мріють молоді люди та дівчата. Для багатьох з них страх перед першим побаченням пов’язаний з проблемою поцілунку: “як правильно цілуватися”, “які поцілунки бувають”, всі ці питання породжують невпевненість і комплекси у закоханих. У даній статті ми розглянемо, які види поцілунків бувають і як з їх допомогою виражати свою любов, ніжність і прихильність до дорогим і близьким людям.

Поцілунки ділять на 2 основних види: любовні та дружні.

Любовні поцілунки служать для вираження своїх почуттів та емоцій протилежної статі.

 • Французький поцілунок – найпопулярніший поцілунок для пристрасного вираження почуттів у закоханих. Його дія полягає в контакті мов. Потрібно злегка відкрити рот і повільно проникати в рот свого партнера. Просуватися в глиб потрібно поступово, не поспішаючи адже це глибоко чуттєвий, інтимний поцілунок. Глибину проникнення мов та інтенсивність рухів контролюють обидва закоханих, і все залежить від їх бажань і переваг.
 • Поцілунок тільки однієї губи. Цей вид поцілунку є романтичним, так як проходить в ігровій формі, де головна роль у чоловіка. Він «грає» з нижньою губою своєї парнерши, витягує її, цілує, злегка стосується мовою і т. д.
 • Японський поцілунок. Цей вид поцілунку схожий на дитячий, його можна спостерігати в мультиках і аніме. Закоханим потрібно встати на відстані півметра один від одного і нахилившись вперед, поцілуватися. При цьому не допускаються обійми і активні рухи губами, весь сенс поцілунку саме в чуттєвості, яка на такій відстані виникає з-за великого тиску на поцілунок.

 • Вакуумний поцілунок. Цей вид поцілунку належить до пристрасним. Поцілунок повинен бути коротким, партнери як би всмоктують в себе губи один одного, мова при такому поцілунку не бере участь.
 • Вологий поцілунок. Це досить сексуальний поцілунок, його можна використовувати напередодні інтимної близькості. Зробіть ковток якого-небудь напою і невеликою його частиною «поділіться» зі своєю другою половинкою. Замість напою можна використовувати морозиво, шоколад і ін
 • Сливка (засос). Зазвичай такий поцілунок залишають на шиї у свого партнера. Потрібно доторкнутися до шиї свого коханого і створити губами вакуум. На місці поцілунку повинно залишитися червона пляма, яка з часом пройде.
 • Поцілунок Самаян. Цей вид поцілунку вважається сексуальним і інтимним. При такому поцілунку закохані глибоко проникають мовами в рот один одного і застигають в такому положенні. Интесивно рухати язиком при такому поцілунку не слід. Поцілунок Самаян може стати знаком, що Ваша друга половинка готова до продовження романтичної зустрічі.

Існують і екзотичні любовні поцілунки:

 • ескімоський, коли партнери насолоджуються запахом, диханням і близькістю один одного, шляхом дотику осіб і моргання віями, тертям носів і т. д.;
 • поцілунок павука, коли Ваші обличчя розгорнуті на 180 градусів, тобто один цілує нижню губу свого партнера, а другий – верхню. Наприклад, сидячи на лавці в парку, дівчина може покласти голову на коліна молодій людині.

Варто згадати і про дружніх поцілунках.

 • Поцілунок в лоб. Так можна цілувати дітей, при укладанні на ніч, або втішаючи свою подругу, близької людини.
 • Повітряний поцілунок. Використовується при флірті з протилежною статтю, але також доречний і для родичів. Його можна зображати тільки губами, або поцілував кінчики пальців, направити їх в сторону людини і злегка подути на руку.
 • Поцілунок в щічку – самий універсальний поцілунок, доречний в будь-яких ситуаціях. Він використовується як для друзів, так і для близьких, рідних людей.

Будь поцілунки можна комбінувати і надавати їм різноманітності, виходячи з Ваших бажань і фантазій, головне, щоб це приносило задоволення обом закоханим.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *