Які компліменти не можна говорити жінці

Приємні слова і захоплення це завжди приємно, тим більше, коли це сказано з щирістю і любов’ю. А так само якщо це стосується схвалення, яке обов’язково потрібно чути, щоб стати більш впевненою у своїх силах.

Часто, чоловіки говорять компліменти, жінці грунтуючись тільки на своїх особистих перевагах, тобто якщо, наприклад, чоловік любить повних жінок може вважати фразу «яка ти повненька» компліментом, але якщо це сказано жінці, яка веде постійну боротьбу із зайвою вагою, комплімент буде вважатися результатом грубої жарти.

Щоб не виглядати хамом і грубіяном, потрібно точно знати, що комплімент сподобатися дівчині, і в ньому прослизне неприховане захоплення її красою і талантами.

Компліменти, які завжди доречні

Краса. Кожній жінці приємно почути, що вона гарна, що в неї прекрасні очі і чарівна посмішка. Компліменти про красу в першу чергу мають на увазі під собою захоплення обличчям, волоссям, фігурою і поставою. Але навіть такий комплімент може бути зіпсований вульгарністю і грубуватими зауваженнями. Найкраще, що можна сказати, прагнучи зробити приємне це: «У тебе чудова фігура, ти займаєшся спортом?», «Ти так красиво посміхаєшся», «Руки, немов у принцеси, м’які і ніжні», «У тебе такі гарні очі». Все це звичайні фрази, але говорити їх варто вчасно, а не просто так щоб підтримати розмову.

Компліменти, які не можна говорити дівчині

Якщо дівчина на дієті, недоречно сказати їй: «Яка ти повненька, тобі дуже йде!», для дівчини це прозвучить не як захоплення її фігурою, а як сигнал до того, щоб почати харчуватися чистим повітрям, щоб швидше скинути вагу. Або навпаки, коли дівчина відрізняється худиною, це не завжди означає що вона в захваті від цього і тому слова: «Яка ж ти худенька!», можуть бути сприйняті як глузування і знущання.

Краще всього вживати слово «струнка» це застосовно до жінки з будь-якою фігурою і сприймається дуже прихильно. Компліменти щодо одягу та стилю теж можуть бути різними, якщо сказати: »Мені подобається твоя недбалість в одязі, це так стильно», і ось вже у дівчини настрій зіпсований на весь день, тому що її манеру одягатися розкритикували, адже вона домагалася іншого, вважаючи свій стиль не недбалим, а строго продуманим.

Гарний комплімент це ціле мистецтво, оволодівши яким можна добитися прихильності людей і заявити про себе як про ввічливому і уважному людині.

Варто почитати:

Додати:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *