1. Справжня Леді не женеться за щастям. Вона взагалі ні за чим не женеться. Сьог

1. Справжня Леді не женеться за щастям. Вона взагалі ні за чим не женеться. Сьог


❤️1. Справжня Леді не женеться за щастям. Вона взагалі ні за чим не женеться. Сьогоднішній день – це найцікавіше і найважливіше, що привертає її увагу.
Справжня жінка має плани на майбутнє, але завжди живе в сьогоденні, не відкладаючи своє життя на завтра. ❤️2. Бути Справжньою Леді – це великий привілей, який лише ти сама можеш собі дозволити. Це не випробування, не яка тяжка праця і не хрест, який треба нести все життя. Це – подарунок і благословення долі. ❤️3. Справжня Леді живе у своєму темпі. Вона не лежить на дивані, але й не мигоче, як курка. Вона сама регулює свої навантаження і тим самим задає темп оточуючим її обставинам. Вона живе так, щоб робити те, що хоче, і при цьому не втратити смак ❤️4. Справжня Леді у себе на першому місці. Вона ніколи не втрачає відчуття цінності свого життя і свого особистого простору. При цьому вона здатна на підтримку, допомогу та участь у житті інших людей. Вона робить це не тому, що боїться розчарувати когось, а тому, що таке її щире бажання.
❤️ 5. Справжній Леді не важлива “заліковка” для громадської думки. Нехай інші відзначають галочки в графах: заміжня – незаміжня, нормально – ненормально, сам – не сама, як у всіх – не як у всіх… Вона живе своїми орієнтирами, сама їх визначає і сама втілює. І, якщо вони не схожі на стандарти інших, це не надто турбує її. ❤️6. Справжня Леді дозволяє іншим людям оцінювати себе так, як їм цього хочеться. Вона знає, що місія “сподобатися всім” безглузда та нездійсненна. Це не означає, що їй все одно, як її оцінюють. Просто вона нікому нічого не доводити, особливо на шкоду собі. До своїх рис, які прийнято називати недоліками (а у кого їх немає?) вона ставитися поблажливо. Вона бачить їх, але не драматизує. Вона не ховає їх, але й не виставляє напоказ. ❤️7. Справжня Леді не бореться з перешкодами. Вона дивиться, чи не можна обійти їх або використати як трамплін. Вона робить ставку не на силу, а на гнучкість і володіє мистецтвом вибирати потрібне місце і потрібний час для своїх дій.

#clothes#стильнаяодежда#мода#стиль#лучшиенаряды#стильнийодяг2020#модныетрендысезона#моднітренди#джинси#плаття#чернівці#куртки#натуральнітканини#великірозміри#кюлотыукраина#