102-ий день народження відзначила найстарша дарничанка Анастасія Мартинюк

102-ий день народження відзначила найстарша дарничанка Анастасія МартинюкВже стало доброю традицією вітати найстаршу жительку Дарницького району. Свій поважний ювілей іменинниця знову зустрічає з посмішкою та в доброму здоров’ї сім’ї.

У день народження Анастасія Никифорівну Мартинюк в черговий раз прийшли привітати керівник апарату Дарницької райдержадміністрації Микола Калашник та депутат Верховної Ради України Леся Забуранна.

«Дорога Анастасія Никифорівна! Ми дуже щасливі знову вітати Вас з днем народження. Бажаємо кожному дарничанину прожити неменше і зустріти своє 102-річчя з такою ж посмішкою та оптимізмом як у Вас. Зичимо Вам міцного здоров’я та щоб Ваші близькі люди були завжди поруч».

Наша ювілярка, пані Анастасія, народилася 22 лютого 1918 року в селі Дмитрівка Вітебської області.

Детальніше про життєвий шлях довгожителя читайте на нашому сайті:

Дарницька районна у місті Києві державна адміністрація приєднуються до привітань та від щирого серця бажають Вам Анастасія Никифорівна, здоров’я, благополуччя та довгих літ!

У 1938 році переїхала в місто Київ і працювала на фабриці Київхімволокно до 1941 року, а потім евакуювалась з маленькою донькою разом з колективом Ремзаводу №7, де працював її чоловік. У 1944 році вона повернулася до столиці. Спочатку працювала, розбираючи завали на вул. Хрещатик, а з 1947 по 1949 р. працювала на Дарницькому м’яка ясокомбінаті, згодом з 1949 по 1951– на Ремзаводі №7. У 1956 році Анастасія Никифорівна перейшла працювати на Київський радіозавод і вийшла на пенсію 1990 року. Мартинюк А. Н. – ветеран праці, учасник війни, ударник праці. Нагороджена медалями: «Захисник Вітчизни», «60 років Перемоги у ВВВ 1941-1945 р. р.», «65 років Перемоги у ВВВ 1941-1945 р. р.». Заміжня, має 3-х доньок.
Сьогодні Анастасія Никифорівна живе для сім’ї, для дітей, виховує онуків і правнуків. Веде здоровий спосіб життя.