5 продуктів, через які ви ніколи не схуднете

5 продуктів, через які ви ніколи не схуднетеТОП-5 продуктів, через які ви ніколи не схуднете

Друзі, до вашої уваги наш черговий рейтинг. Цього разу поговоримо про п’є ятірку найбільш шкідливих продуктів для вашого схуднення. Наш тренер Світлана розповість про наслідки від вживання шкідливої їжі та покаже, чим можна замінити небажану продукцію.

Шкідливі продукти
Отож, список найбільш шкідливих для вашого організму продуктів виглядає так.

Чіпси, сухарики, солодкі газовані напої. Цій групі, без сумніву, віддаємо золото за шкідливість. Технологія приготування чіпсів – це своєрідне утворення канцерогенних синтетичних жирів. А, як відомо, саме канцерогени доволі часто стають причиною появи ракових пухлин. Що стосується солодкої води, то її небезпека полягає в утворенні карієсу, вимиванні кальцію з кісток, бульки сприяють швидому всмоктуванні цукру. Зрештою, такі напої ніколи не втамують спрагу, а, навпаки, тільки її підсилюватимуть.

Фастфуд. Якщо ви хочете швидко і ефективно схуднути, забудьте про висококалорійні хот-доги, гамбургери, картоплю фрі та інші шкідливі страви. Усе це готують за допомогою киплячої рослинної олії, а, отже, знову виникає загроза утворення канцерогенів.

Дешеві ковбаси, копчені вироби, кетчуп, майонез. Такі шкідливі продукти містять барвники, ароматизатори, канцерогени, інші синтетичні речовини, що з впевненістю відносить їх до продуктів-убивць. Кетчупи і мазонези, окрім високої калорійності, народжують небезпеку з’єднання їсти більше, оскільки з такими соусами їжа здається набагато смачнішою.

Фрукти і овочі, що забруднені промисловими викидами. Такі шкідливі продукти є “містилищем” небажаних нітратів та канцерогенів. Також не варто вживати в їжу продукти-консерванти.

Маргарин, спреди, кондитерські вироби з великим вмістом жирів та цукру. Такі шкідливі продукти порушують обмін речовин і сприяють швидкому набору ваги.

До вашої уваги також інші тематичні відео про здорове харчування:

Як протистояти переїданню? (Софія Мазуренко) https://www.youtube.com/watch?v=7QYwel-ErUw&list=PLBUr7f8Ax6u6uk5WVqOr9njxxaNkm5TqK
Скільки білка в день вам потрібно? (Катерина Цьовх) https://www.youtube.com/watch?v=kmH3d3qlU3I&list=PLBUr7f8Ax6u6uk5WVqOr9njxxaNkm5TqK
Розвантажувальні дні: усі “за” і “проти” (Світлана Бесага) https://www.youtube.com/watch?v=iu4IsNOR6gw&list=PLBUr7f8Ax6u6uk5WVqOr9njxxaNkm5TqK

Тренуйтесь з нами , і вже скоро ви не впізнаєте власного тіла!

onlinefitness.tv – це жіночий онлайн фітнес клуб
Приєднуйтесь до нас:
vk.com/onlinefitnesstv
facebook.com/onlinefitnesstv
Instagram – за тегом #onlinefitnesstv