«Доглянуті руки, як крапка в кінці речення. Вони завершують ваш образ і роблять

«Доглянуті руки, як крапка в кінці речення. Вони завершують ваш образ і роблять


«Доглянуті руки, як крапка в кінці речення. Вони завершують ваш образ і роблять цілісним» — Prabal Gurung
🌿
Пост про самопрезентацію і довершений образ або чому, іноді повний тюнінг виглядає дешево, а мінімально підкреслені природні дані – розкішно?
🌿
1. Вміння подати себе, погляд, постава, інтелект та манери це фундамент особистості. Все починається з грамотної мови, влучних висловлювань та доречних емоцій, а далі нашаровується
2. Ан, випрасуваний, якісний одяг. Не об ємна шафа, забита шмотками, а варті уваги луки, тканина, крій та обробка теж мають значення. Не обов’язково бренд, але обов’язково з тенденцією до стилю.
3. Запах, свій аромат це добре, але ще враховуємо ситуацію, година доби та доречність. Доріжка шлейфу в спортзал вишуканості не додасть☝🏽
4. Макіяж та зачіску краще довіряти професіоналам, якщо це стосується щоденних варіантів, тут варто скористатися курсами самомакіяжу. Не женемось за трендами, а обираємо свої виграшні кольори, тіні та акценті.
5.Нігті – це візитка, руки – це перше, що кидається в очі після обличчя і це не про червоні чи френч, це про чистоту, чистку та стан шкіри.
6. У всіх маніпуляціях шукаємо золоту середину та гармонізуємо собі. Татуаж подружки не означає ваш варіант на обличчі. Вчимось подавати собі та підкреслювати свої природні дані.
7. Ваш догляд – це ваша секретна зброя, не варто кричати про щойно нарощені вії, ві – цілісність, а не окремі зроблені елементи.
8. Професійний етикет, частина образу має відповідати вашим професійним якостям та лайфстайлу. Класно, якщо ваш спосіб життя не накладає рамок, але якщо ви лікар чи працівник сфери культури, багатодітна мама чи кухар, доречним буде репрезентувати себе гідно відповідно до статусу, тому успішною жінкою бути складно, але правильний зовнішній вигляд – це завжди перемога над лінощами, втомою та навіть природніми недоліками. Бути найкращою копією собі та вижимати максимум з природних даних – місія не лише автора цитати, прекрасної Вікторії Бекхем, а й нас❤️