ГліцоСтрес таблетки для розсмоктування Джерела Здоровя

ГліцоСтрес таблетки для розсмоктування Джерела ЗдоровяГліцоСтрес таблетки для розсмоктування
Добавка дієтична
Склад 1 капсули: основна речовина: екстракт кореню валеріани (валеріанова кислота 0,3%) – 66,7 тд (мг), допоміжні речовини: бджолиний віск – 8,0 тд (мг), моногліцериди дистильовані -16,0 тд (мг), соєва олія – 309,3 тд (мг); склад оболонки: желатин, гліцерин, діоксид титану, вода очищена.
Без ГМО.
Рекомендації щодо застосування: добавка дієтична до раціону харчування, для нормалізації функціонування нервової та серцево-судинної системи, має м’які які заспокійливі властивості. Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Рекомендовано вживати: дорослим та дітям з 14 років по одній капсулі на добу після вживання їжі, запиваючи теплою водою. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.
Поживна (харчова) цінність 100 g (г): білки — 0,2 g (р); жири — 77,4 g (р); вуглеводи -1,9 g (р).
Енергетична цінність (калорійність): 705,0 kcal (ккал)/2949,7 kJ (кДж). Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, діти до 14 років, вагітні, жінки, що годують немовля.
Маса нетто вмісту капсули: 400 mg (мг) ± 5%.
Форма випуску: від 10 до 12 капсул у контурній чарунковій упаковці; від 2 до 12 контурних чарункових упаковок у пачці з картону або від ЗО до 120 капсул у контейнері пластмасовому.
Умови зберігання та строк придатності: в оригінальній упаковці, в сухому, добре вентильованому і захищеному від світла місці за температури не вище 25 °С та відносної вологості повітря не більше 75%. Зберігати в недоступному для дітей. Рядків придатності: 2 роки від дати виробництва.
Кінцева дата споживання «Вжити до» або дата виробництва та строк придатності, номер партії (серії виробництва): дивись на упаковці