Карсилібум форте Адсорб нео Джерела здоровя

Карсилібум форте Адсорб нео Джерела здоровяКарсилібум форте
Склад: основна речовина: екстракт розторопші (80,0%)-100,00 mg; допоміжні речовини: бджолиний віск – 22,5 mg, лецитин – 5,00 mg, соєва олія – 372,50 mg; склад оболонки: желатин, гліцерин, діоксид титану, вода очищена.
Показання: дієтична добавка до раціону харчування – джерело силімарину, сприяє нормалізації функціонування печінки та жовчного міхура, має м’які які жовчогінні властивості. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів, діти до 12 років, вагітні та жінки, що годують немовлят.
Спосіб застосування: дорослим та дітям після 12 років по одній капсулі на день під час вживання їжі. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

АДСОРБ НЕО
Склад (1 таблетка основна речовина: кремнію діоксид колоїдний – 170 мг (mg), допоміжні речовини: цукор, лактоза, наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний; антиспікаючі агенти: кальцію (магнію) стеарат, двоокис кремнію.
Рекомендації щодо застосування: як дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело ентеросорбенту-високодисперсного кремнезему з метою створення оптимальних умов функціонування організму при харчових отруєннях різного походження (в т. ч. грибами та алкоголем), гострих кишкових інфекціях, шлункових розладах, при схильності до алергічних реакцій. Сприяє адсорбції з шлунковокишкового тракту і виведенню з організму ендо – та екзотоксинів, особливо білкової природи, суттєво підвищує біодоступність вітамінів в організмі, проявляє антиатеросклеротичні властивості, посилює перистальтику кишечнику. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям віком від 3–х років і старше: дорослим та дітям від 7 років і старше – по 3-4 таблетки 3-4 рази на добу; діти віком 3-4 роки по 2 таблетки 3 рази на добу; дітям віком 5-6 років – по 3 таблетки 3 рази на добу; запивати питною водою. Курс споживання визначає лікар індивідуально.
Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість складових компонентів, кишкова непрохідність, виразкова хвороба шлунку 12-палої кишки у стадії загострення, вагітність та період лактації.