Набряки під очима, причини виникнення

Набряки під очима є дуже поширеною проблемою. Для початку необхідно виявити причину цієї припухлості.

Що може стати причиною набряків під очима?

Цілком можливо, що з’явилися вони через перевтому. Не слід переоцінювати свої можливості, адже всіх справ не переробиш, а організму потрібен відпочинок. Так само важливо пам’ятати, що перевтома і втома-це дві різні речі. Втома є нормальним станом на відміну від перевтоми. Вченими була сказана фраза, що втома є двигуном відновлення працездатності, а перевтома – це грань між здоров’ям і хворобою.

Ще однією причиною появи набряків під очима є перенапруження очних м’язів. Багато людей проводять дуже багато часу з різних причин за монітором комп’ютера.

Одна з дуже серйозних причин є вечірки, адже в наш час практично жодна вечірка не може обійтися без алкоголю та куріння.

Часто набряки під очима зустрічаються у людей міцної статури і у тих, хто любить випити багато води перед сном. Краще всього пити якомога менше рідини перед тим, як йти спати.

Набряки під очима можуть бути результатом перебування під впливом стресів і нервів.

На превеликий жаль, набряки під очима можуть передаватися і у спадщину, але ні в якому разі не варто злитися на батьків, адже з генетикою не посперечаєшся.