Надмірна фізична активність — руйнування собі зсередини, — фітнес-тренер

Надмірна фізична активність — руйнування собі зсередини, — фітнес-тренерМи в соціальних мережах та месенджерів:

Facebook: https://www.facebook.com/poltavsketv/
Instagram: https://www.instagram.com/poltavske.tv
Telegram: https://www.t.me/poltavatv
Viber: https://www.goo.gl/HYMxcC

Наш сайт: http://poltavske.tv/

Катерина Бондарева готується до своїх чергових змагань у категорії фітнес-бікіні. Вона віцечемпіонка України 2019 року. Зараз тренується п’ять разів на тиждень.

“На здивування, як мені сказали: не йди в цей спорт, – мене відмовляли, тому що важкі дієти, й спочатку було страшно. Але оскільки у мене проблеми з кишківником – то вони зникли. Моє харчування налаштоване так, що мені це не приносити хвороб та шкоди”, – розповіла спортсменка, Катерина Бондарева.

Періодичні фізичні навантаження зміцнюють опорно-руховий апарат, кістки стають більш стійкими до навантажень.

Окрім того покращується кисневе харчування організму та утворюються нові кровоносні капіляри.

Вирівнюється робота серця та витривалість судин.

“Якщо це систематично та правильно, то мікроциркуляція в організмі покращується. Вирівнюється емоційний, психічний і фізичний стан людини. Людина почуває себе краще, стає енергійнішою і більш витривалою”, – розповіла Аліна Давиденко, лікарка сімейної медицини.

Проте надмірні фізичні навантаження шкідливі для здоров’я.

“Коли у людини надмірні тренування, настає перетренованість. Зовнішньо ми можемо просто відчувати втому, але насправді це дуже шкідливо для організму. М’яка м’язи не встигають відновитися і внутрішні органи також. Ми руйнуємо себе зсередини”, – розповів в’ячеслав Казанцев, фітнес-тренер.

“У людей зараз поняття спорту – це травми та розриви. Якщо правильно тренуватись, харчуватись, щоб раціон був підібраний правильно під людину, то можна отримати гарне тіло та спортивні результати без шкоди для організму”, – додала спортсменка, Катерина Бондарева.

Для того, щоб не зашкодити собі під час тренувань, потрібно перед тим, як активно займатися спортом, пройти обстеження у лікаря: перевірити серце, суглоби, дихальну систему. Робити розмінку та розтяжку, пити вдосталь води. Якщо на тренуваннях з’єднання являється біль зліва або в середині грудей, холодний піт, біль у кістках і суглобах або нерівномірне серцебиття, то необхідно відвідати лікаря та з’єднання з’ясувати причину.