Останній кондуктор

Останній кондуктор– Купуйте два талона, підтримайте міст Патона!
Вадим пише вірші і мріє про роботу у рекламній агенції. Фото його талончиків постять в інстаграм, автопарк нагороджував його за старанну роботу, а один із пасажирів подарував кондуктору іграшкового зайця.
Ми почали знімати Вадима наприкінці лютого. Березень мав стати останнім місяцем його роботи – «Київпастранс» планував прибрати кондукторів з маршрутів з 1-го квітня. Тоді в Україні ще не говорили про карантин. За останні два тижня ситуація змінилася – громадський транспорт перевозити лише людей зі спеціальними перепустками, а кондуктори сидять вдома на карантині. Фактично – ми зняли останній робочий день Вадима, адже, за словами «Київпастрансу», з 1-го квітня кондукторів у транспорті вже не мало би бути. Про роботу під час епідемії коронавірусу, зайця на шиї і фокуси в автобусі – у фільмі Олені Зашко, Коляна Пастико та Ані Єресько.

Підпишіться на hromadske, щоб не пропустити головних новин України та світу:
➡️ https://goo.gl/Vt2i4n
_________________________________
Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику – фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske: http://bit.ly/37pikdH

Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте hromadske на краундфандинговой платформі Спільнокошт і станьте нашим другом: http://bit.ly/37pikdH

We started thanks to your support! Donate here to become a part of hromadske’s Friends community: http://bit.ly/37pikdH
_________________________________
Сайт hromadske:

https://hromadske.ua/

Також ви можете підтримати наш проєкт і перерахувати гроші тут: https://bit.ly/2lJzejZ. Ми існуємо завдяки саме вашій підтримці.
_________________________________
hromadske у соцмережах:

Фейсбук: https://fb.com/hromadskeua
Твіттер: https://twitter.com/HromadskeUA
Телеграм: https://t.me/hromadske_ua
Інстаграм: https://instagram.com/hromadske.ua
Телеграм «Нині вже»: https://t.me/nynivzhe
_________________________________
#hromadske #карантин #Київ