Переваги дзеркальної плитки

Серед багатьох видів декорацій для кімнати особливе місце потрібно приділити панно з дзеркал. У чому ж його особливість і чим воно заслуговує на таку увагу?

Технічні характеристики дзеркальної плитки

Дзеркальне панно – це свого роду мозаїка з дзеркальних плиток, які можуть мати різну форму, найпопулярніші: квадратні, трикутні, шестигранні, ромбовидні і інші геометричні фігури. Кожна плитка виготовляється з фальцетом, це скіс краю від 0 до 45 градусів.

Виграшні якості дзеркал

Вироби з дзеркала прекрасно працюють на візуальне збільшення простору, роблять кімнату яскравіше і світліше, так як здатні відбивати сонячне світло. У вигляді панно, дзеркало виглядає набагато цікавіше, ніж у вигляді цілісного полотна. Дзеркала довговічний матеріал, вони не бояться ультрафіолетових променів і готові служити довгі роки, виглядають при цьому як нові. Вони були в моді багато років назад і не втратять свою популярність ще як мінімум років сто. За дзеркальним панно досить просто доглядати, воно миється як звичайне скло.

 

Як можна застосувати дзеркальне панно в інтер’єрі?

Дзеркальним панно можна прикрасити повністю всю стіну або декорувати її частково. Так само плитками можна обробити стінні перегородки, використовувати як обрамлення великого дзеркала. Дуже красиво виглядає плитковий дизайн навколо дверного або віконного отвору. Панно можна монтувати на двері шафи купе і навіть використовувати у вигляді стільниці. Кількість варіантів використання даного матеріалу залежить від вашої фантазії.

Де можна застосувати дзеркальне панно:

  • Магазини та торгові відділи одягу, посуду, сантехніки та ін;
  • Меблеві салони;
  • Салони краси, перукарні;
  • Кімнати житлового будинку (ванна, вітальня, спальня, кухня сходовий марш і т. Д);
  • Мед. Установи, приватні кабінети;
  • Холи готелів, готелів, ресторани;
  • Танцювальні студії, спорт зали;
  • Офісні приміщення і багато інших.

Де замовити дзеркальне панно?

Дзеркала на замовлення за демократичною ціною і хорошої якості можна замовити в інтернет-магазині «Skelko». Ви зможете вибрати потрібний варіант панно, який є на складі, або виготовлення дзеркала на замовлення. Консультанти допоможуть зорієнтуватися за цінами і дати ділову пораду які плитки вибрати, прорахувати потрібне вам кількість, запропонувати різні варіанти на вибір.

Дзеркальне панно – це універсальна родзинка, яка підійде до будь-якого інтер’єру, увіллється в класику і в сучасний стиль.