#програма Mental Force (Здоровий Мозок)

#програма Mental Force (Здоровий Мозок)Цільова програма Mental Force – комплексна програма для підтримки когнітивних функцій головного мозку. Цільова програма Mental Force сприяє:

– поліпшення короткочасної і довготривалої пам’яті;

– підвищення концентрації уваги;

– гармонізації психоемоційного фону;

– нормалізації циклів сну-неспання;

– підвищенню розумової працездатності.

Цільова програма від Coral Club – це системний підхід до вирішення ключових завдань з комплексного оздоровлення організму. Продумане поєднання активних компонентів програми і певна послідовність їх прийому забезпечують стійкий оздоровчий ефект. Крім того, плюсами формату цільової програми є зрозуміла схема застосування та вигідна ціна.

Програма складається з 8 продуктів і розрахована на 3 послідовні етапи за 10 днів кожен.

Продукти програми:

МайндСет . Збалансований комплекс амінокислот, вітамінів і рослинних екстрактів для поліпшення кровопостачання і живлення головного мозку. Комплекс знижує стрес, сприяє нормалізації сну і бере участь у формуванні всіх видів пам’яті.

Корал Магній . Магній – макроелемент- «антистрес». Бере участь у регуляції діяльності нервової системи: заспокоює, зменшує напругу, дратівливість і тривожність, підвищує здатність до концентрації уваги, покращує пам’ять.

Корал Таурин . Таурин – амінокислота, яка відповідає за кровообіг і судинний тонус, насичення мозку киснем. Визнаний антиоксидант, що захищає клітини від дії вільних радикалів. Забезпечує активну підтримку нервової системи і позитивно впливає на когнітивні функції.

Спіруліна . Природне джерело білка, вітамінів і мінералів, необхідних для оптимальної роботи мозку і організму в цілому. Містить вітаміни А, В, С, Е, К, бета-каротин, мінерали калій, кальцій, хром, мідь, хлорофіл, поліненасичені жирні кислоти.

Корал Лецитин . Лецитин містить природні фосфоліпіди – будівельний матеріал оболонок нервових клітин. Фосфоліпіди забезпечують швидкість реакцій в головному мозку, що позитивно впливає на інтелектуальну та творчу діяльність, пам’ять і увагу.

Корал Карнітин . L-карнітин – амінокислота-енергетик, яка відповідає за доставку «палива» в енергетичні станції клітин організму – мітохондрії. Відновлює енергетичний потенціал і перешкоджає раннього старіння клітин мозку.

Омега 3/60 . Поліненасичених жирних кислот Омега-3 – антиоксидант, джерело поліненасичених жирних кислот. Сприяє покращенню когнітивних функцій, зміцненню імунітету, нормалізує обмінні процеси в організмі.

Корал-Майн . Комплекс цінних мінералів з глибоководного корала покращує кислотно-лужний і водно-сольовий баланси організму.

Щоб купити цільову програму: Ментал Форс у Coral Club, потрібно зробите лише кілька кроків:

✅ Зарегіструйтесь щоб мати знижку на всю продукцію 20%, по силці⬇️

https://ua.coral-club.com/registration/?REF_CODE=627609560355

✅І на сайті вкажіть кількість продукту і натисніть на кнопку «Купити».

⚠️Не є лікарським засобом!!!

Звертайтись за номером
+393883075943 Ростислав

INSTAGRAM: rosty_k02

FACEBOOK: Rostyc Pascal