Протрузія диска і вправи йоги. Ранкова скутість у тілі

Протрузія диска і вправи йоги. Ранкова скутість у тіліЯк займатися при протрузії міжхребцевого диска і що робити, якщо вранці важко займатися і тіло дуже скуто?

Нові Уроки 3 рази в тиждень 🤗 Підписуйтесь 🔔 ставте Лайки 👍🏼 пишіть коментарі 💬 це допомагає нам створювати нові відео 🎬

Дивіться всі наші матеріали через платформу ✨Patreon✨😃👍
https://www.patreon.com/yogadlyavseh

✅ Отримуйте вдвічі більше роликів з вправами йоги
✅ Отримаєте на 30% більше уроків по медитації
✅ Дивіться секретні відео з харчування
✅ Отримаєте доступ до бонусних відео з контролю ваги
✅ Дивіться всі уроки без реклами
✅ Стати частиною нашої атмосферного ком’юніті
✅ Прискорте прокачування своїх здібностей
✅ Отримаєте доступ до всіх наших відео

******

Отримайте ⭐️ безкоштовний ⭐️ доступ на 7 днів до двох нашим курсам. Один з відбудови техніки виконання за 24 уроку, другий з всебічного розвитку тіла, щоб ви могли почати робити складні пози вже в найближчому майбутньому!

Посилання з безкоштовним доступом: https://yougifted.ru/?a_aid=5d3ff206ca6d1

******

Обов’язково пройдіть курс травмозахисною практики йоги:
http://goyoga.pro/korrektnaya-praktika-yogi/

Практикуйте коректно і усвідомлено!
Успіхів вам у практиці 🙏🏼

*******

Наш Сайт, Instagram, Фейсбук, Вконтакте, Однокласники: https://goyoga.pro/ru/

*********

Йога – стародавня духовна практика, яка прийшла до нас з Індії. Вона складається з восьми ступенів, що зачіпають всі аспекти людського буття – від дотримання моральних принципів, роботи з тілом і з диханням, до більш тонких технік управління психікою, розумом і свідомістю. У сучасному світі під йогою мається на увазі в основному – робота з тілом. У практиці асан – поз тіла – присутні елементи і інших ступенів. Саме цим і обумовлені всі позитивні ефекти від занять йогою.

Ця ефективна і століттями перевірена практика впливає відразу на фізичне і тонке тіло (воно відповідає за емоції і думки людини). Той, хто займається йогою, стає здоровішою і витривалішими, після занять відчуває прилив сил, а також з новою силою може відчути інтерес до життя. Погодьтеся, в сучасному світі з великими навантаженнями і стресами це дуже важливо.

Слово «йога» походить від санскритського кореня йодж або йудж, має багато смислових значень: «з’єднання», «єднання», «зв’язок», «гармонія», «союз», «упряжка», «вправа», «приборкання», і т. п. Йога в широкому сенсі — це цілий спосіб життя, що веде до цілісного розвитку людини.

Основні напрямки йоги: раджа-йога, карма-йога, джнана-йога, бхакти-йога, хатха-йога. Йога обговорюється в різних писаннях індуїзму, таких як Веди, Упанішади, «Бхагавадгіта», «Хатха-йога-прадипика», «Шива-самхита» і Тантри.

Йога допомагає поглянути на своє життя під іншим ракурсом і повністю переосмислити свої цілі, принципи і повсякденні звички. Здобуття незалежності від почуттів, регулярні медитації, концентрація уваги призводять до вдосконалення душі і тіла.

Кінцева мета йоги може бути абсолютно різною: від поліпшення фізичного здоров’я йогатерапией і до досягнення мокші.

*********

#йога #йогадляначинающих #йогадома #йогадлявсех #yoga #yogamix #фітнес #здоров’я #вправи #хатхайога