"Резонансне" затримання біля ялинки у Рівному: у Нацгвардії та поліції прокоментували відео

“Резонансне” затримання біля ялинки у Рівному: у Нацгвардії та поліції прокоментували відеоУ рівненських соцмережах користувачі надають певного резонансу півхвилинному відео, автор якого стверджує, що силовики “пов’язаність язали” чоловіка, який заступився за свою дитину, на яку буцімто гавкав собака. Самого гавкоту на відео немає, є кілька звуків, схожих на скавучання, а ще видно, що чоловіки у формі Національної гвардії когось справді намагаються посадити до службового авто. Тім годиною частина коментаторів вже встигли звинуватити правоохоронців у “порушенні прав”. Суспільне вирішило дізнатись подробиці цього інциденту.

Пресофіцерка 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України Новікова Аліна пояснила, що конфлікт розгорівся на різдвяному ярмарку біля самої центральної ялинки.
– Цей чоловік із дружиною та дитиною, чи з двома дітьми, були на цьому ярмарок. У певний момент дитина розбіла іграшку з однієї із пам’яток, а продавчиня попросила заплатити за це. Чоловік відмовився і, зі слів очевидців, почав нецензурно висловлюватись, бо, ймовірно, був у стані сп’яніння. Люди почали його заспокоювати. Вже пізніше підійшов нарад Нацгвардії, який патрулює місто, і його вгамовували. Чоловік погрожував всіх “звільнити”, відштовхнув дружину свою, яка теж хотіла заспокоїти. Після цього чоловіка передали поліції. Він відмовився проходити освідування на стан сп’яніння, – розповіла представниця Нацгвардії.
Новікова Аліна додала, що собака, про яку йде мова, це, ймовірно, службова собака, з якою виходять на патрулювання піший патруль Національної гвардії. Однак на дітей вона не нападала.

У поліції Суспільному підтвердили, що таке затримання у центрі міста було. Зі слів заступниці начальника відділу комунікації Марії Юстицької, у відділку на чоловіка склали два адмінпротоколи: за статтею “дрібне хуліганство” та “поява в громадському місці в стані сп’яніння”.

Суспільне готові озвучити версію і самого рівнянина, якщо він виявити таке бажання та зв’язку яжеться із редакцією у будь-який зручний спосіб.