Селфіманія: бажання зберегти моменти чи залежність?

Селфіманія: бажання зберегти моменти чи залежність?Ми в соціальних мережах та месенджерів:

Facebook: https://www.facebook.com/poltavsketv/
Instagram: https://www.instagram.com/poltavske.tv
Telegram: https://www.t.me/poltavatv
Viber: https://www.goo.gl/HYMxcC

Наш сайт: http://poltavske.tv/

Зараз майже у кожного полтавця є телефон або фотоапарат. Їх використовують, щоб моменти залишились не тільки в пам’яті, а й на екрані чи папері.

Годиною, звичайне бажання сфотографувати собі може означати реальну залежність.

Майже місяць головним фотозоною міста є ялинка на Театральні площі. Для того, щоб сфотографуватись поблизу неї, доводиться ставати в чергу.

“Вирішили прийти на ялинку, сфотографуватись. Я не знаю, мабуть, разів чотири знімки і відео робили”, – сказала полтавка Людмила.

Тетяна Марченко знімає дітлахів. Вони із задоволенням позують для фото.

“Є фото міської ялинки, дві домашньої, що у квартирі стоїть. Як хтось фотографує, так начебто виходить краще”, – розповіла полтавка Тетяна Марченко.

Хтось фотографується на пам’ять, а хтось – задля більшої кількості лайків у соціальних мережах.

“Багато разів фотографувались, кожного вечора приїжджаємо. Мабуть, як селфі, коли всі вогники горять. Так, люблю селфі”, – розказала полтавка Катерина Таран.

“Потрібно звертати увагу на те, скільки часу ти проводиш в Інтернеті, соціальних мережах. Реагуйте на зауваження рідних. Коли ви відчуваєте, що вам постійно потрібно дістати свій телефон. Це є перші ознаки того, що залежність формується”, – розповіла психологиня Іванна Данилишина.

У зоні ризику – підлітки. Конкуренція за отримання вподобайок, кількість підписників можуть викликати серйозні психологічні проблеми.

“Починається все це, як молодіжний тренд, як виклик. Звичайно, подання бажаного за дійсне. Таким чином посилюється суспільний інтерес до своєї персони та власна вагомість”, – додала психологиня Іванна Данилишина.

Фотографуватись тільки для себе, не гнатись лайками та більше часу проводити з рідними – основні поради від психологів для збереження психологічної рівноваги.