Що їсти протягом дня?/ Ідеї для здорового харчування протягом дня

Що їсти протягом дня?/ Ідеї для здорового харчування протягом дняПравильне харчування від професійного фітнес-інструктора

Дорогі друзі, з превеликою радістю хочемо повідомити, що на нашому каналі з’єднання явився новий розділ “Vblog”. Відтепер усі наші інструктори вестимуть особистий блог, в якому розповідатимуть свої фітнес-історії, а також даватимуть додаткові поради щодо тренувань, здорового харчування та мотивації.

Сьогодні інструктор Софія Мазуренко розповість і покаже, як виглядає її денний раціон харчування. Більше порад! Більше корисної інформації саме для вас!

Звісно, правильне харчування – у певній мірі рі індивідуальна. альо кілька простих правил від професійного інструктора, можливо, допоможуть вам дійти до омріяної вагової позначки.

Отож, ранок у нашого інструктора Софії, як правило, починається із склянки звичайної води. Це хороший метод, для того аби “увімкнути організм” і зберігати активність протягом дня. Далі – чай або кава. І лише тоді – перехід до ранкової розминки.

На сніданок ви з впевненістю можете дозволити собі деякі улюблені продукти чи навіть солодощі – кілька шматочків шоколаду, мармелад, зефір. У нашому випадку це – домашній сир з шматочками фініків та ложкою меду.Вівсянка та омлет також підійдуть для поживного сніданку.

Не варто робити значних перерв між прийомами їжі. Максимум – 4 години. Про обід, перекуси та вечерю -дивіться у нашому відео.

Не забувайте про хороший настрій та стресостійкість – для схуднення вони також дуже важливі!

Нагадаємо, ви також можете переглянути інші відеоролики на тему “здорове харчування”:

П’ять продуктів, через які ви ніколи не схуднете (Світлана Бесага) https://www.youtube.com/watch?v=v8npyZSSDN4&list=UUoxYbqsS91E8ztW35aFyVTg
Скільки білка у день вам потрібно? (Катерина Цьовх) https://www.youtube.com/watch?v=kmH3d3qlU3I&list=PLBUr7f8Ax6u6uk5WVqOr9njxxaNkm5TqK
Розвантажувальні дні для схуднення: за і проти (Світлана Бесага) https://www.youtube.com/watch?v=iu4IsNOR6gw&list=PLBUr7f8Ax6u6uk5WVqOr9njxxaNkm5TqK

Тренуйтесь з нами , і вже скоро ви не впізнаєте власного тіла!

onlinefitness.tv – це жіночий онлайн фітнес клуб
Приєднуйтесь до нас:
vk.com/onlinefitnesstv
facebook.com/onlinefitnesstv
Instagram – за тегом #onlinefitnesstv