Сніданок для схуднення / Корисний сніданок для схуднення

Сніданок для схуднення / Корисний сніданок для схудненняДрузі, що ви зазвичай їсте на сніданок?
Щоб енергія не покидала вас увесь день, його треба починати із корисного та ситного сніданку. Нічого дивного, саме з правильний сніданок – одна із умов для ефективного і швидкого схуднення. Сьогодні разом із тренером Світланою поговоримо про основні принципи правильного сніданку і навіть спробуємо приготувати щось смачне так корисне.

Корисний сніданок для схуднення
Отож, поживний сніданок – є ємна складова здорового харчування. Це своєрідна гарантія продуктивного дня і вашої бадьорості. Сьогодні дієтологи радять вживати за сніданком від 25% до 50% добової норми їжі.
Як правило, прийом їжі зранку повинний включати складні вуглеводи (каші, продукти із твердими сортами пшениці), білки ( містяться у рибі, птиці, сирі, яйцях) клітковину (фрукти, овочі, каші), а також рослинні жири (олія, горіхи).
Цілком зрозуміло, що ефективне схуднення неможливе без вживання достатньої кількості води. Тому за півгодини до сніданку краще натщесерце випити склянку води.
Ні в якому разі не пропускайте сніданку. Доволі часто ми через відсутність годині чи з інших причин вживаємо на сніданок солодощі (батончики, печиво, тощо). В результаті голод швидко втамовується, але вже через короткий проміжок часу повертається знову. Така їжа для здорового сніданку не годиться.

Нагадаємо, на нашому каналі ви можете знайті інші відео поради щодо здорового харчування:
1) Скільки калорій в день потрібно споживати? https://www.youtube.com/watch?v=mlgujLX4j_s
2) ТОП-10 продуктів, які не дають вам схуднути https://www.youtube.com/watch?v=o0sUYy-PonA
3) Білкова дієта Дюкана https://www.youtube.com/watch?v=IsC-wAShT1w&list=PLBUr7f8Ax6u6uk5WVqOr9njxxaNkm5TqK&index=8
Тренуйтесь з нами , і вже скоро ви не впізнаєте власного тіла!

onlinefitness.tv – це жіночий онлайн фітнес клуб
Приєднуйтесь до нас:
vk.com/onlinefitnesstv
facebook.com/onlinefitnesstv