Всесвітній день ходьби. Дружківка.

Всесвітній день ходьби. Дружківка.5 жовтня в місті #Дружківка на площі Молодіжній відбувся обласний спортивно-масовий захід Всеукраїнський день ходьби» з нагоди Всесвітнього дня ходьби, який організував Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Дружківська міська рада.

На святі були присутні начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Наталія Слєсаренко, начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту і туризму Дружківської міської ради Юлія Пивовар.

Захід проводився з метою залучення широких верств населення до занять фізичною культурою; формування у населення мотивацій щодо занять фізичною культурою, як важливого чинника забезпечення здорового способу життя; залучення широких верств населення до зайняти ходьбою; пропаганда здорового способу життя; залучення населення до проведення активного дозвілля.
Здоровий спосіб життя починається з зовсім простих речей, таких, як бажання рухатися. Ходьба — доступний спосіб залишатися у формі весь час, який не має вікових та інших обмежень.
Після ходи, під час святкування заходу були проведені змагання з теніс-болу, флорболу та атлетичні змагання для мужніх чоловіків.
За результатами в атлетичних змаганнях для мужніх чоловіків перше місце посів Немирчий Євгеній (КМС з пауерліфтингу), друга – Топус Олександр (майстер спорту з пауерліфтингу), третє місце розділили між собою Зайцев Сергій та Грогор’ян Петро (обидва КМУ з пауерліфтингу).
До заходу також долучилися представники, що популяризують скандинавську ходьбу з м. Покровськ, до складу яких увійшов неодноразовий переможець та призер кубків України зі скандинавської ходьби Логвиненко Максим.
Переможці отримали грамоти, медалі, дипломи та атрибутику від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».