Всі ми жінки - різні. Кожна індивідуальна по своєму. Хтось любити спортивний сти

Всі ми жінки – різні. Кожна індивідуальна по своєму. Хтось любити спортивний сти


Всі ми жінки – різні. Кожна індивідуальна по своєму. Хтось любити спортивний стиль одягу, комусь подавай високі підбори і плаття з декольте, а хтось є взагалі прихильницею унісексу.

Стиль одягу, якому надає перевагу та чи інша жінка, може багато розповісти про її риси характеру.🤩

Спортивний стиль👌
Вільні штани, світшоти, худі і толстовки, характеризують жінку яка вважає за краще йти по життю легко. Її не особливо хвилює, що подумають про неї оточуючі і чи відповідає її образ місцю, у якому вона знаходиться. Зазвичай така жінка правдоруб. Вона завжди говорити те, що думає. І ніколи не шкодує про сказане, за що частенько наживає собі недоброзичливців.

Кежуал☝️
Любителька традиційного повсякденного одягу, в числі якої джинси, брюки в комбінації зі светром, сорочки навипуск, туніки і лосини і тому подібне — це відкрита і легка в спілкуванні дама. Але водночас вона більшою мірою консерватор, ніж експериментатор. Перед тим як зробити вибір на користь чогось нового, вона ще 10 раз подумає і тільки після цього прийме зважене рішення.

Відверте вбрання👌
Яскрава дама, яка у своєму одязі має глибоке декольте, міні спідниці і сукні, а також високі підбори і достатня помітних прикрас в 90% випадків володіє заниженою самооцінкою. Їй важливо постійно відчувати на собі пильні погляди. Так вона відчуває себе «у своїй тарілці». У спілкуванні така жінка може бути трохи зухвалою і самозакоханою. Це ще раз доводити її невпевненість у собі.

Унісекс☝️
Жінка, яка віддає перевагу вільному і не особливо жіночному одягу (зараз його називають оверсайз) має в характері якості, які заведено називати чоловічими. Вона рішуча і наполеглива, іноді запальна і надто вимоглива до оточуючих і до себе. У гонитві за своїми цілями вона здатна на відважні вчинки, на які рідко наважуються середньостатистичні жінки. Однак ця внутрішня сила і впевненість не завжди йдуть їй на користь. Своєю енергетикою вона нерідко привертає до собі несамостійних і вкрай безвідповідальних чоловіків.

Впізнали себе?🥰
Продовження читайте в наступному пості👌

#кориснийконтент #магазинжіночогоодягу #стильодягу #сукня #штани #футболки #босоніжки #модатастиль