Вже протягом як мінімум п'яти років на піку популярності залишається так званої

Вже протягом як мінімум п’яти років на піку популярності залишається так званої


Вже протягом як мінімум п’яти років на піку популярності залишається так званий андрогінний стиль.
.
Досить часто дизайнери використовують його під час свої кутюрних показів на тижнях моди.
.
Вуличні модниці теж по достоїнству оцінили такий зручний і тривалий тренд.
А все з тієї причини, що такий стиль гранично універсальний і простий.
.
Насправді все набагато простіше — за допомогою базової і зручного одягу ви завжди будете виглядати гарно і стильно. Суть андрогінного стилю полягає в тому, що дівчата можуть носити речі наче з чоловічого плеча.
.

Речі оверсайз і взуття, підходяща для чоловіків — це саме те, на що потрібно звернути увагу, якщо ви цінуєте комфортну красу.
.

Звичайно, при бажанні дівчата завжди можуть додати елементи легкості, жіночності та елегантності. Зробити це можна за допомогою оригінальних аксесуарів, сумок, головних уборів або ж біжутерії. Тим більше, що ніхто не забороняє використовувати каблук або злегка приталені речі.
.

Андрогінний стиль в першу чергу цінується саме завдяки своїй простоті. Його можна використовувати для роботи в офісі, прогулянки в парку або навіть першого побачення. Тим більше, що ви можете надовго забути про який-небудь дискомфорт, про незручних туфлях або про плаття, в якому неможливо дихати
.

Користуючись простими правилами і прикладами андрогінного стилю, ви завжди зможете виглядати просто ідеально. Не переживайте про те, що ви будете виглядати мужньо і негарно. .
Адже насправді тут важливий контраст — жіночна фігура, жіноче обличчя в поєднанні з типовими чоловічими речами
.

#модаукраїни #стильодягу #стильнаукраїна #сучаснийстиль #моднаукраїна