Як почати бігати взимку?

Як правило, у зимовий період бігуни припиняють тренування. Вся справа в низькій температурі. В цілому можна і взимку зробити заняття спортом приємними. Є деякі особливості, які слід врахувати. В першу чергу слід подумати про одяг і взуття.

Якщо є можливість можна придбати спеціальну взуття для занять спортом взимку. Зазвичай таке взуття не ковзає. Якщо ж витрачати кошти на спеціальну взуття не хочеться, можна користуватися звичайною зручним взуттям. Не обов’язково мати водонепроникні кросівки, так як в результаті будь взуття почне промокати. Яку б ви не вибрали взуття, потрібні хороші теплі шкарпетки. Шкарпетки можуть бути не дорогими, але краще буде надягати шкарпетки із спеціального волокна не вбирають піт. Такі шкарпетки не надто дорого коштують, але зате володіють вигідним перевагою перед звичайними шкарпетками.

Якщо ви збираєтеся бігати взимку необхідно подумати про голові, обличчі та шиї. Обов’язково слід надягати шапку, так як через голову йде велика кількість тепла.

Якщо у вас светр з високим коміром можна також обійтися без шарфа. Для захисту шкіри рук надягайте рукавички. Вибирайте їх по своєму смаку. Можна використовувати декілька пар рукавичок, якщо вони тонкі. Якщо рукавички товсті можна обійтися і однією парою.

Яку б ви одяг не вибрали, головне щоб вам було тепло і комфортно.