Як накачати прес до кубиків?

Для зміцнення м’язів преса потрібно всього лише щодня виконувати прості вправи. Ну, а щоб хвалитися чудовим промальованим пресом цього буде недостатньо. Вам потрібно запастися рішучістю, наполегливістю та дисциплінованістю. І тоді ви обов’язково досягнете бажаного результату.

В основному зайвий жир утворюється в черевній області. Щоб отримати рельєфний прес потрібно позбавитися від зайвої ваги і зокрема від усього зайвого в області живота. При цьому допустимий жировий шар може становити від 1 до 1,5 див. В іншому випадку преса ніхто не помітить. Що стосується способів схуднення, то вони різні, починаючи правильним харчуванням, бігом, плаванням і закінчуючи аеробікою і підйомом тягарів. Це дозволить підготувати «полотно» для малювання кубиків. Щоб визначити норму ваги вам знадобиться проста формула: I = m / h^2, в якій h показує зростання в метрах, масу тіла в кг показує m, а I – індекс маси тіла. Чоловіча норма індекс від 25 до 27, а для жінок від 18 до 25.

Для зміцнення м’язів преса потрібно всього лише щодня виконувати прості вправи

Для того щоб дізнатися як потрібно працювати з пресом варто ознайомитися з його структурою. Так, у пресі існують косі, нижні і верхні м’язи. Для загального розвитку цих знань буде достатньо. Ось деякі корисні вправи. Отже, для виконання неповного підйому тулуба потрібно лягти на спину, зігнути ноги, стопи поставити на підлогу, руки завести за голову. Зробивши неглибокий вдих, на видиху варто підняти голову з плечима, домагаючись скорочення верхнього преса. А для виконання вправи на випрямлення ніг необхідно лягти на спину, руки покласти уздовж тулуба, а долоні притиснути до підлоги. Зробивши вдих, потрібно підняти зігнуті ноги. Ноги випрямляються вгору, на видиху. При вдиху потрібно зайняти вихідне положення.

Отже, в перший день тренувань варто обійтися мінімальною кількістю повторів. Адже черевний прес має таку будову, для якого виконувати більше 15 повторень буде зайвим. І щоб не просто зміцнити м’язи преса, а збільшити їх, до отримання рельєфу всі рухи слід виконувати швидко. Тобто максимально 15 підходів потрібно виконати за 40 секунд. Нормально, коли ця процедура займає 30 секунд. Під час цього варто дихати носом. Насправді естетична функція це не єдине, чого дозволяють домогтися укріплені м’язи преса. Це відмінний спосіб підтримати правильну поставу, природно, це позитивно відіб’ється на здоров’я хребта і організму загалом.