Як правильно поєднувати одяг?

Існують два основних правила в підборі одягу:

  • Одяг повинна бути одного стилю;
  • Одяг повинен поєднуватися за кольором.

Вибрати стиль одягу зазвичай не складає труднощів. Вибір колірної гами одягу багато роблять, покладаючись на інтуїцію. Деяким людям вдається вгадати правильну колірну гаму. У будь-якому випадку скористатися кількома порадами щодо вибору одягу нікому не завадить. Від того, як ми виглядаємо, залежить те, як нас сприймають оточуючі. Вигляд може бути гармонійним і завершеним або ж позбавленим смаку і строкатим. Навчитися правильно поєднувати одяг легко, головне мати для цього бажання.

Зазвичай використовується кілька правил поєднання кольорів в одязі:

  • Монохроматичне поєднання. У цьому випадку вибирається один основний колір, наприклад, червоний. У поєднанні з основним кольором використовуються відповідна палітра відтінків. У нашому випадку це бордовий, темно-рожевий, червоний і кораловий колір. Якщо в якості основного кольору обрали синій, значить, інші частини наряду повинні бути волошковий, лазуровий, бірюзовий і колір морської хвилі.
  • Ахроматичне поєднання. Для такого вбрання використовуються кольори чорний, сірий і білий. Допускається використання аксесуарів яскравих кольорів, наприклад хустку, сумочка або браслет. В даному випадку ахроматичне поєднання використовується без сірого кольору. Даний строгий стиль підходить для переговорів і ділових зустрічей.
  • Комплементарне поєднання. Підійде для сміливих, люблять яскраві кольори і поєднання людей. Основний принцип поєднання полягає в комбінуванні у вбранні квітів, які розташовуються на колірному колі один навпроти одного. Наприклад, добре буде виглядати помаранчевий і синій кольори, червоний і зелений, жовтий і фіолетовий. При виборі вбрання слід бути обережними і не допустити несмаку. Кораловий і салатовий колір абсолютно не поєднуються один з одним. У той час як червоний і смарагдовий колір виглядають цілком гармонійно.
  • Гармонійне поєднання. Вважається найбільш оптимальним і найбільш часто використовуваним. Його принцип полягає у виборі основного кольору і доповнення його основним відтінкам з сусідніх кольорів. Аксесуари можуть бути тони два тони світліше або темніше основного кольору. Можна додати в наряд монохромні кольори чорний, білий або сірий.

Експериментуйте зі своїм гардеробом, вибираючи найбільш вдалі поєднання речей. Професійні стилісти рекомендують, якщо ви не впевнені в правильності вибору наряду, додати одяг сірого кольору. Це допоможе заспокоїти яскраві кольори і врівноважити поєднання.