Як познайомитися з красивою дівчиною?

Отже, Ваша мета – знайомство з красивою дівчиною. Бути може, захотілося флірту, а якщо це насправді Ваша доля. Тоді треба діяти не роздумуючи. Але як звернути на себе увагу цієї красуні на вулиці? На розробку стратегії у Вас лічені секунди. За цей час треба зробити все, щоб дівчина опинилася поруч з Вами.

З чого почати при знайомстві з дівчиною?

Перш, ніж підкорювати вподобану особу, спочатку потрібно познайомитися. Можна вдатися до благовидному приводу. Наприклад, запитайте у неї, як пройти до найближчого ювелірного магазину. Можете бути впевненими, дівчина на кілька секунд розгубиться і призупиниться. Для Вас буде виграшний варіант, якщо потрібний магазин дійсно буде неподалік, а значить, дівчина ще затримається на якийсь час, спробувавши пояснити.

При невдалому розкладі, вона відповість: «Не знаю». Ось тоді Вам доведеться у прямому розумінні слова, «попотіти». Починайте з подвійним інтересом з’ясовувати у неї, про найближчих магазинах подарунків.

Найгіршим варіантом буде, якщо вона кудись поспішає, і нічого не володіє такою інформацією. Тоді з Вашого боку буде самим розсудливим, не затримувати її. Але, це не означає, що Ваша місія на цьому провалена. Зовсім ні. Підіть разом з нею, а по дорозі розкажіть, що Вам необхідно придбати хороший подарунок для дівчини. Подібний намір, має заінтригувати і в той же час заспокоїти незнайомку.

Чим зацікавити дівчину та привернути її увагу?

По-перше, у Вас немає в планах переслідування, а по-друге, їй стане цікаво, заради якої дівчини чоловік так бігає, в пошуках ювелірного магазину. У неї з’явиться бажання дізнатися, ким доводиться Вам ця дівчина, якого вона віку, яку суму Ви готові витратити. Назвіть вигадану даму подругою, коханої або коханкою. Але ні в якому разі не дружиною.

Віртуальні гроші дають Вам право смітити ними наліво і направо. Жіноча заздрість і почуття суперництва миттєво прийдуть Вам на допомогу. Спитайте поради щодо вибору передбачуваного подарунка. Дівчина почне перераховувати те, що вона сама хотіла отримати в подарунок. Ваше завдання весь час відмовлятися, кажучи: «Це я вже купував у вихідні, а це два тижні тому». І навіть не сумнівайтеся – вона повірить. В її голові вже промайнула думка, як би зайняти місце тієї дівчини.

Ви ж на цьому не зупинятися. Ставте запитання: «А чоловік дарує Вам?». Якщо дівчина буде перераховувати уявний чи справжній список подарунків, Вам слід уточнювати: «А Вам сподобалося?», або «Це Вас порадувало?».

Але Ваша незнайомка може заявити, що у неї немає ніякого чоловіка. Ви, почувши це, повинні зобразити реакцію збентеження: «У Вас немає чоловіка? Як? А завершити розмову краще фразою: «Ось я б ні за що Вас не пропустив».

І можете бути впевнені, дівчина вже у Ваших руках. Вона не тільки вважає Вас уважним, щедрим, забезпеченим, але і переконана в тому, що Вам подобається. Ну, хіба тепер їй, можливо, пройти повз Вас? Ось з цього моменту ініціатором флірту може стати дівчина. А Ви зможете пишатися собою. Адже Ви змогли звернути на себе увагу незнайомої дівчини на вулиці!

Що про знайомства говорять дівчата?