Як швидко повернути вагу після новорічних свят

Як швидко повернути вагу після новорічних святЯк швидко повернути вагу після новорічних свят.
1. Відмовтеся від жирної, смаженої та гострої їжі. Давайте подивімось правді у вічі, адже саме з неї складався Ваш святковий раціон, чи не так? Жири містять найбільшу кількість калорій, на смаження пішла деяка кількість олії чи сала, а гостра їжа підвищує апетит, тому ми багато чого можемо з’єднання їсти за новорічним столом.
2. Солодке вживайте у вигляді фруктів, сухофруктів, меду, альо не більше 1-2 ч. л. на день. Потрібно забути про тістечка, запашні булочки, молочний шоколад з горішками та іншими добавками. Якщо без шоколаду ніяк, нехай він буде найчорніший та найгіркіший, з вмістом какао не менше 70%, але вживайте його не більше 2-х квадратиків на день, краще у вранішній час.
3. Не досолюйте їжу, оскільки після свят з вживанням надмірно солоної їжі (ковбаси, солоної риби, салатів з майонезом, консерв) в організмі накопичився надлишок рідини, який потрібно неодмінно вивести.
4. Якомога більше їжте овочів, у будь-якому вигляді, окрім смаження. Овочі, разом з корисною клітковиною, містять калій, який має протинабряковий ефект і допомагає вивести зайву рідину з організму.
5. Обов’язковим повинно бути дотримання режиму харчування. Їсти потрібно в один и тієї ж годину, 3-4 рази на добу, а не перекушувати цілий день. Таким чином можна зменшити апетит, який ой як розгулявся після святкових обідів.
6. Ні в якому разі не можна пропускати сніданок – ним ми налаштовуємо наш організм на активний обмін речовин і швидке схуднення.
7. Останній прийом їжі за 3-4 години до сну, і нехай це буде легкий овочевий салатик з відвареною рибкою чи куркою або склянка кефіру.
8. Намагайтеся починати день зі склянки теплої води, в яку можна додати 1-2 краплі лимонного соку – вона «налаштує» органи травної системи на повноцінну перетравлювальну роботу.
9. Запорукою успішного схуднення є повноцінний сон (не менше 7 годин) і заняття спортом. Це можуть бути тренування в спортзалі, плавання, швидка ходу не менше 1 години на день, та інше, що Вам найбільше подобається. Заняття фізкультурою прискорюють обмін речовин, і втрачати вагу стані легше.
Звичайно, відразу позбутися зайвих кілограмів не вдасться, але, поступово, протягом 2-3 тижнів, вони неминуче залишать Ваші ваги.
Бажаю вам міцного здоров’я і легкого схуднення!
Лікар-дієтолог, ендокринолог Ольга Панасенко.