Як стати більш зібраною?

Ви часто забуваєте зробити що-небудь важливе, постійно втрачаєте або забуваєте речі, спізнюєтеся і часто все буквально з рук валитися. Все це говорить про те, що ви просто не зібраний людина. І від цього страждаєте не тільки ви, але й оточуючі вас люди. Все тому що коли ви постійно спізнюєтеся, потрапляєте в незручні ситуації, втрачаєте цінні речі, ви всім цим викликаєте в оточуючих лише одне бажання – зробити все самим, без вашої допомоги. І звичайно вам зовсім не хочеться відмовлятися від усіх своїх справ, і підводити людей через свою неуважність. Тому у вас є єдино вірне рішення це просто стати більш зібраним людиною.

за Причиною неуважності і забудькуватості є фізична, розумова втома, стрес, перевтома і так далі. Коли людина щоразу переживає день бабака, тобто день у день все йде по колу, одноманітність і монотонність, або ж відчуває сильний стрес, він починає помічати все складніше і складніше стає концентруватися на якихось важливих речах і справах.
І, звичайно ж, не зібраність значно ускладнює відносини з оточуючими людьми, заважає домогтися поставлених цілей і успішно підніматися по кар’єрних сходах. Якщо вам набридло бути надійним людиною, і ви хочете контролювати свої думки і вчинки, вам слід застосувати кілька нескладних порад, і ви зможете стати зібраніше.

  • Завжди намагайтеся відволікатися. Пам’ятайте про те, що голові так само, як і іншим частинам тіла потрібен відпочинок. Звичайно, ви можете не шкодувати себе і практично без перерви працювати і вдень і вночі. Ось тільки хіба вам і вашому організму хіба буде краще від цього. Так ваш організм буде переживати сильний стрес. Тому відпочивати все-таки потрібно. Попрацювавши годину, зробіть невелику перерву на п’ять хвилин. Однак не слід у ці п’ять хвилин заходити в інтернет на свою сторінку в соціальних мережах. Краще подивіться у вікно або просто посидьте, закривши очі. Не варто нехтувати своїм здоров’ям.
  • Якщо всі важливі думки і справи вам складно тримати в голові, то почніть записувати їх. У цьому вам допоможе щоденник, дуже корисна річ, де ви зможете розпирати свій день і не забудете зробити нічого важливого. І це оцінять оточуючі люди. Тому що, користуючись щоденником, ви зможете під час приходити на всі зустрічі, і не забудете про обіцянки, які ви давали. Загалом, щоденник для вас відмінний варіант.
  • Для того щоб успішно і добре виконувати всі поставлені завдання вам необхідно концентруватися на кожній з них. Треба братися за кожне завдання по черзі. Не потрібно робити всі справи відразу, є ризик, що в підсумку жодна з них так і не закінчите до кінця. Тому по черзі виконуйте кожну справу, потім переходьте до наступного.
  • Якщо ви почали відчувати, що нервове напруження практично досягло свого піку, обов’язково дайте собі можливість заспокоїтися. Відкладіть ненадовго всі свої справи. Адже перебуваючи в стресовому стані, ви все одно не зможете плідно працювати. Навпаки зростає ризик, що ви знову почнете допускати якісь помилки, і знову з’явиться ваша не зібраність. Тому дайте собі час прийти до тями і заспокоїти нерви. І лише після цього можете приступати до подальшої роботи.
  • Для того щоб ваша неуважність зникла вам слід тренувати свою пам’ять, щоб перестати забувати про всіх важливих справах. Добре допомагають у цій справі вірші. Якщо ви вважаєте, що на це у вас просто немає часу, то дуже даремно. Адже цей спосіб допоможе вам значно поліпшити пам’ять. Так само ви станете більш начитаною і ерудованої. Що так само є плюсом.