Як утриматися від перекусів?

Навіть якщо ви вважаєте, невеликий відступ від дієти у вигляді перекусів здатне зробити вас щасливішими, то вам слід знати, як зробити так щоб ви не змели все повністю зі столу і не нашкодили собі.

  • Намагайтеся їсти кожні три години. Таке регулярне харчування допоможе уникнути нападів неконтрольованого голоду. Для правильної роботи ваше тіло потребує енергії. І чим довше ваш організм чекає цю енергію, а саме їжу, тим сильніше ви відчуваєте почуття голоду. Тому кращим варіантом буде приймати їжу кожні три години, але при цьому порції повинні бути невеликими. І тоді до кінця дня у вас не буде сильного почуття голоду і у вас не виникне бажання з’їсти перед сном булочку.
  • Пийте більше води. Насправді багато людей часто можуть сплутати почуття голоду з почуттям спраги. І як тільки до вас прийде усвідомлення цього факту, то ви зможете утриматися від незапланованого перекусу. Тому, як тільки вам здається, що у вас виникло відчуття голоду, випийте склянку води. Це наповнить ваш організм необхідною рідиною і дасть вам на час відчуття ситості. І тому бажання з’їсти що-небудь незаплановане, смачне, але не дуже корисне, пропаде.
  • Якщо вже ви вирішили перекусити, то нехай ця їжа буде корисною і здоровою. Якщо у вас не виходить побороти бажання перекусити то можна просто замінити всі нехай смачні але шкідливі продукти, на ті, які найбільше корисні. Справа в тому, що протягом робочого дня, коли вас застає голод, мало хто тримає під рукою овочі або фрукти на цей випадок. І саме тому ви починаєте є перше, що попадається під руку. І, як правило, це шкідливі як для фігури, так і для здоров’я продукти. Тому знаючи про те що в протягом робочого дня вам захочеться перекусити просто візьміть з собою заздалегідь наприклад яблука або горіхи. Таким чином, ви зможете на час вгамувати почуття голоду, і при цьому не нашкодити своїй фігурі.
  • Так само варто позбавити холодильник і всі шафи на кухні від шкідливих продуктів. Місце, яке після цього у вас звільнитися вам слід заповнити різними корисними продуктами. І тоді якщо ввечері вас наздожене напад неконтрольованого голоду, ви перекусіть корисними продуктами і не виникне спокуси з’їсти що-небудь шкідливе.

Якщо ви все-таки не змогли впоратися з собою і з’їли щось не дуже корисне, то просто отримаєте від цього задоволення, а всі муки совісті, які з’являться краще залишити на потім.