Як вести себе в гостях?

Хто з нас не любить ходити в гості? Не буде перебільшенням відповісти, що все. Але, напевно, деякі люди скажуть, що вони б раді у кого-то погостювати, але їх чомусь не запрошують. І справа не завжди буває в тому, що знайомі та друзі таких людей негостинні по натурі – на жаль, є в нашому суспільстві такі люди, з якими легко спілкуватися при зустрічі, але ось запрошувати в гості до себе додому їх зовсім не хочеться. Причина цього зрозуміла – вони просто не знають, як же правильно потрібно поводитися, перебуваючи в гостях. Давайте розглянемо це питання докладніше і зрозуміємо, що можна і чого не можна робити, перебуваючи в чужому будинку в якості гостя.

Якщо у вас є бажання прийти в парі, то неодмінно поцікавтеся у господарів, наскільки це зручно. Приходьте в гості в той час, на яке ви запрошені. В разі якщо з незалежних від вас причин ви спізнюєтеся більше, ніж на 15 хвилин, обов’язково зателефонуйте запросив вас людям і вибачтеся.

У тому випадку, коли вас запросили в гості не на один день або вечір, вам необхідно знати наступні правила і намагатися їх дотримуватися:

Не зловживайте гостинністю людей і не приїжджайте раніше обумовленого терміну – ваша поява може змінити плани господарів, і не завжди ці зміни будуть в кращу сторону. Проживши деякий час в чужому будинку, намагайтеся підлаштовуватися під графік господарів – вставайте і лягайте спати приблизно в той же час, що і вони. Заздалегідь самі подбайте про культурну програму вашого відпочинку – пам’ятайте, що запросили вас люди зовсім не зобов’язані витрачати свій час на те, щоб показувати вам місцеві визначні пам’ятки.