Як відбілити зуби в домашніх умовах за 1 день

Сучасні стандарти краси створюють у людей певний образ того, як він повинен виглядати. І білосніжна посмішка є однією з частин цього збірного образу. Дійсно, багато хто мріє про те, щоб широко посміхатися, демонструючи оточуючим свої гарні зуби. Що ж тоді говорити, що на зустріч з друзями або переговори не дуже зручно йти з пожовклими зубами. Іноді потрібно відбілити їх за дуже короткий термін, але при цьому немає можливості відвідати фахівців. Не варто боятися, адже подібну процедуру можна провести навіть у себе вдома за день.

Ефективні засоби

  • Є кілька способів відбілювання зубів в домашніх умовах. Найвідомішим з них є використання перекису водню. В одних випадках передбачається полоскати рот розчином перекису і води, а в інших – цей елемент слід застосовувати як зубну пасту. Для цього потрібно всього лише перемішати харчову соду, перекис водню і воду так, щоб вийшла суміш, приблизно нагадує зубну пасту. Ну а після цього можна буде почистити зуби цим складом. Зрозуміло, під такими порадами зазвичай пишуть, що вони абсолютно безпечні. Це майже так, якщо процедура не проводиться регулярно і дотримуються всі правила. Наприклад, ні в якому разі не можна ковтати цю суміш. У теж час її використання може призвести до підвищення чутливості зубів, однак це відбувається при багаторазовому застосуванні. Так що вважати цей спосіб повністю безпечним і надійним не можна. Але якщо немає іншого виходу, то спробувати все ж можна.
  • Можна спробувати скористатися і іншим засобом, результат якого може бути менш помітний, але зате ніякої небезпеки від організму немає. Мова йде про полуниці. Просто взяти кілька стиглих ягід, зробити з них пюре, а потім перемішати з харчовою содою. Після цього отриману суміш потрібно нанести на зуби і почекати близько п’яти хвилин. Потім потрібно прополоскати рот, змиваючи цю суміш. Звичайно, чудового результату чекати не варто, але він буде помітний вже після першого застосування цього методу.

Якщо говорити загалом, про всі способи швидкого відбілювання зубів в домашніх умовах, то у них є як переваги, так і недоліки. До перших належать отримання результату за короткий термін і мінімальний ризик. Але в теж час потрібно пам’ятати про те, що регулярно користуватися цими способами не можна, адже це може завдати шкоди вашим зубам, виправити який зможе лише спеціаліст за досить значну плату.

Як відбілити зуби в домашніх умовах за 1 день. Увага!

Треба сказати, що будь-яке відбілювання завдає шкоди вашим зубкам, за цього після того, як ви спробуєте той чи інший метод, вкрай важливо протягом 1-2 місяців доглядати за зубками, про те як це правильно робити ви можете прочитати в цій статті.