Як відмити фритюрницю від старого масла

Відмити фритюрницю набагато складніше, ніж будь-яку іншу посуд. В основному проблеми виникають із-за того, що:

1. Не завжди є можливість дістати чашу з самої фритюрниці.

2. Якщо фритюрниця працює від електрики, просто занурити її в розчин з миючим засобом не вийде.

Відразу уточнимо речі, які не можна робити:

1. Не можна використовувати абразивні речовини – пошкодите поверхню, і масло потім буде завжди підгоряти.

2. З тієї ж причини не можна використовувати металеві, або просто жорсткі щітки.

3. Не варто використовувати будь-які порошки.

Як же відчистити масло?

Завдання непросте, тому діяти доведеться в кілька етапів:

  1. Залийте в чашу гарячу воду і додайте миючий засіб. Оскільки масло вже старе, «вимочувати» доведеться як мінімум добу. Це допоможе трохи розм’якшити забруднення, але не допоможе з ними впоратися. Даний етап можна вважати підготовчим, основна робота ще попереду.
  2. Переходимо до очищення. Тут варто виділити кілька способів:ми рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби проти жиру. Зараз на ринку можна знайти досить дієві речовини, які не зашкодять покриттю.– також можна скористатися господарським милом. Обробіть жирну поверхню губкою, змоченою в мильному розчині. Варто зауважити, що даний спосіб не дуже добре підходить для поверхонь, які можна легко пошкодити. Мило не дуже дієво, і швидко відмити фритюрницю ви зможете, тільки використовуючи жорстку губку, чого, як ми вже говорили, краще не робити. Хоча, якщо ви впевнені в тому, що не пошкодите покриття (фритюрниця виготовлена з міцного металу), можете спробувати.

    – також можна спробувати протерти спиртом або бензином. Це допоможе позбутися від масла, але пізніше доведеться прибирати сліди такого впливу. Втім, якщо пізніше помити фритюрницю звичайним миючим засобом, слідів від подібного впливу не повинно залишитися.

  3. Після того, як процедура очищення буде закінчена, краще протерти фритюрницю паперовими рушниками або туалетним папером. Не варто залишати її «поки висохне.Ось і все! Звичайно, доведеться попотіти, але легких способів впоратися з цією проблемою просто не існує. Удачі!